Hepimizin bildiği gibi artık Gsm operatörleri ramazan, kurban bayramları, deprem ve sel falaketleri gibi olaylarda kullanıcılara, kampanyalar, bedava internet ve konuşma dakikaları tanımlamakta.

Bu yazımızda sizlere sahurda ve ramazanda kullanacağınız bedava internet kampanyalarını ve nasıl faydalanacağınızı açıklamaktayız.

Turk Telekom :

Bu Ramazan en güzel kampanya yine Türk Telekom (Avea) cephesinden geldi.

SAHUR yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderen bütün Türk Telekom kullanıcıları, 10 gb interneti havada kapıyor. Tabii ki bir kullanım sınırı ve şartı bulunmakta.

SAHUR yazıp 5555’e gönderdikten sonra size gelen kampanya ve diğer ürünler hakkında bilgi verip sizin kullanımınızın veri iznini istiyor. Onaylama mesajını ücretsiz gönderdikten sonra 10 gb internet hattınıza tanımlanıyor. 10 gb internetinizi Ramazan ayı boyunca 02:00 ile 06:00 arasında kullanabilirsiniz.

Turkcell :

Turkcell’e ait BiP mesajlaşma uygulaması üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan Turkcell müşterilerine 3 GB internet ise ücretsiz.

Yapmanız gereken sadece Google Play ya da App store üzerinden BiP mesajlaşma uygulamasını yükleyip 50 farklı kişiye mesaj atmanız. Otomatik tanımlanacaktır.

Aynı zamanda 25 farklı kişiye mesaj atarsanız 2 GB verilmekte.

Vodafone : 

Vodafone müşterileri “Vodafone Yanımda” uygulamasını Android market veya App store üzerinden indirip, giriş yaptıklarında ise sorgusuz sualsiz hattınıza 1 gb internet tamlanmakta.


Hayaleturk.com ailesi olarak hayırlı ramazanlar, iftarlar ve sahurlar dileriz.

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir