2018 yılında vizyona girecek olan 5 filmi sizin için derledik.

1)-Arif v 216 (5 Ocak 2018)

Arif v 216, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın 2004 yılında vizyona giren filmi G.O.R.A.’nın baş kahramanlarını ele alıyor.

2-Maze Runner: The Death Cure (9 Şubat 2018)

Filmin 3. ve son serisinde, Thomas her şeyini kaybetmiştir. Dostları,hayatı,anıları deney sonucu elinden alınmıştır. Thomas, İsyan organizasyonunun kendisine söylediklerine güvenmek zorunda kalacaktır. Thomas labirenti bir daha geçmeyi başarıp arkadaşlarını kurtarmak için mücadele edecektir.

 

 

3-Kara Panter – Black Panther (16 Şubat 2018)

T’Challa adında ki Wakanda’nın genç prensi, Wakanda’nın kralı olan babasının suikast sonucu öldürülmesinin ardındaki gizemi çözmek ve babasının intikamını almak isteyen T’Challa’nın Kara Panter – Black Panther olma yolunda ki giriş öyküsüdür.

 

4-En Karanlık Saat – The Darkest Hour (23 Şubat 2018)

İkinci Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında Winston Churchill’in, Hitler’in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi konu almaktadır. Hayatında zor ve belkide geri dönüşü olmayan ikilemlerden birini yaşayacaktır. Aslında Churchill, hayatının belki de en büyük sınavından geçecektir. Churchill için iki yol ayrımı vardır bunlar ise; birincisi Nazi Almanyası ile barışçıl bir antlaşma yolu bulmaya çalışmalıdır yada ikincisi ise milletinin bağımsızlığı ve idealleri için Nazilerin karşısında sımsıkı durmalıdır. Churchill bir ulusu ayağa kaldırmalı ve dünya tarihinin ilerleyişini değiştirmelidir. Artık zorlu seçimler ve mücadeleler başlar.

5-Tomb Raider (16 Mart 2018)

Angelina Jolie ile özdeşleşen Tomb Raider karakteri, bu kez Oscarlı aktris Alicia Vikander’le tekrar beyazperdede olacak.Genç arkeolog Lara Croft ilk arkeolojik keşfi için gittiği mitolojik sırlarla dolu çılgın bir adada hayatta kalmak için gücünü ve yeteneklerini kullanmalıdır.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir