Kanada’nın eski savunma bakanı açıklama yapmış ve şöyle demiş;

Dört uzaylı türü Dünya’ya geldi fakat onları vurduk. Uzaylıların temasını örtbas etmek için trilyonlarca dolar harcandı.

Bu söylenen ile ilgili “valla bende Paul Hellyer’in yalancısıyım” demek istemiyorum.Bu açıklama ile ilgili birçok birbirinin kopyası, türevleri haberler yapılmış açıklamayı özet geçecek olursam.

  1. 1961 soğuk savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya inen uzaylılar.
  2. Panik butonuna basıp orduyu konuşlandıran komutan(kıymetli ziyaretçilerimiz tehtid olarak görülmüş, önce ateş açılıp ardından sorgulama taktiği izlenmiş).
  3. 3 yıl süren bir soruşturma harcanan milyarlar ve dört farklı uzaylı türünün gezegenimizi ziyaret etmesi.
  4. Ayrıca tehtid olarak görülüp ateş açılan ardından sorgulama taktiği uygulanan dört farklı uzaylı türü Andromeda’dan ve Satürn’ün Ay’ından gelmişler.

Hem Anromeda’dan hemde Satürn’ün Uydu’larından mı geldiler? Geçtiğimiz aylarda Satürn’ün uydusu olan Enceladus’da yüzeyindeki buz tabakasının altında bir okyanus olabileceği düşünülüyor ve bir tahmin olarak, buz tabakası altında bulunan okyanusta bir bakteri vs. gibi bir canlı olabileceği düşünülüyor.

Orijinal görseli küçüktmek amacı ile küçültülmüştür!

Buz tabakası ve okyanusun detaylı keşfini biricik uzay aracı Cassini tarafından ömrünün son dönemlerinde yapılmıştı.Yukarıdaki görselin orijinal hali için buraya.

Zira okyanus hakkındaki bilgiler 2005 yılında ufak ufak alınmaya başlanmış, Eski bakanın bahsettiği dönem ise 1961 yılları ve aşırı saçma geliyor.Sayın bakanın söylemiş olduğu ama daha kötüsü Andromeda’dan gelen ziyaretçilerimiz.

Google’a yazınız “andromeda galaxy distance” diye size şu cevabı verecektir, 2.537 million light years.

Andromeda galaksisinde gelişmiş bir medeniyet, kalkıp Samanyolu galaksisinde üzerinde yaşayanların Dünya adını verdiği bir gezegene gelebilmek için hangi seviye Kardeşev olmalı?Stephen Hawking ‘in söylemiş olduğu “uzaylılar iletişim kurmak isterse, iletişime geçmeyin” mesajı? Şu an iyice zırvalıyor da olabilirim fakat şunu da söylemek geçiyor içimden, EINSTEIN derki; hooop dur orada.Viral olmuş bir haber patlamış gidiyor, asparagas.

Biraz şans verip ulan hadi Satürn’ün uydularından birinden gelmişlerdir deyip birkaç senaryo düşündürebiliyor ama tutarsızlık, saçmalık Andromeda ile başlıyor.Facebook’da kedi videoları daha güzel.

Enceladus’un resimleri : https://photojournal.jpl.nasa.gov/target/Enceladus

Devasa Andromeda Galaksisi fotoğrafı : https://www.nasa.gov/content/goddard/hubble-s-high-definition-panoramic-view-of-the-andromeda-galaxy

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe