BGR tarafından ön incelemeye alınan Amazon’un akıllı telefonu, gözlüksüz 3D özelliğine sahip. Nintendo 3DS el konsolunda da bulunan bu özellik, yalnızca iyi bir açıdan ekrana baktığınızda verimli oluyordu. Amazon ise daha önce hiç denenmemiş bir yöntemle gözlüksüz 3D deneyimini farklılaştırıyor. Telefonun ön yüzündeki köşelerde konumlandırılan dört kızılötesi kamera, sürekli olarak kullanıcının kafasını takip ediyor ve ekrandaki 3D görüntü efektini kullanıcının açısına göre üretiyor. Bu sayede, bakış açısı fark etmeksizin sürekli olarak en iyi 3D deneyimi sunuluyor.

Amazon’un akıllı telefonunun diğer teknik özellikleri şu şekilde sıralanıyor: Modeli açıklanmayan bir Snapdragon işlemci (muhtelemel 800, 801 veya 805), 2 GB bellek, 4,7 inç HD (720p) ekran, 13 MP kamera ve görüntülü görüşmeler ile selfie’ler için bir ön kamera.

Gördüğünüz fotoğraflarda telefon, tasarımını saklayacak bir kılıf içerisinde duruyor. Amazon’un eylül ayında akıllı telefonunu satışa sunması bekleniyor. Firmanın, bunun yanı sıra bir akıllı telefon üzerinde daha çalıştığı söylentileri kulaktan kulağa yayılıyor.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe