Apple her yerde olduğu gibi bu hizmetiyle de farkını gösteriyor

App store’dan uygulama indirdiniz ve ona yüklü bir ücret ödediniz üzülmeyin aşağıda anlatacağımız yöntem ile paranızı kuruşu kuruşuna geri alabilirsiniz. Yalnızca bir noktaya dikkat etmelisiniz 90 gün içerisinde bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Bütün şartlar uyuyorsa gelin resimli anlatıma geçelim >

Öncellikle şu adrese tıklıyoruz > https://reportaproblem.apple.com ve hangi cihazdan aldıysak uygulamayı o E-maili ve şifremizi yazıyoruz.

1) Hangi uygulamayı iade ediceğimizi seçiyoruz ve  ” Sorun Bildir ” tıklıyoruz. 2. Soru seç (aşağıdaki resime bakın) 3. Buraya ingilizce mağdur olduğunuzu belirten bir şeyler yazabilirsiniz. Mutlaka bir şeyler karalayın etkisi oluyor uygulama iadelerinde.

Burdan ise  ” Bu satın alma işlemini ben yetkilendirmedim “şıkkını seçiyoruz. 2. Gönder diyoruz. Toplamda 1-2 gün içerisinde mail ile size dönüş yapıyorlar.(Duruma göre değişir)

Ben örneğin yukardaki işlemleri harfiyen yaparak başarılı bir şekilde ” İmpaktor ” uygulamasını iade ettim. Mail ile bana geri dönüş yaparak. Ücretin 10 gün içerisinde satın almış olduğum kredi kartına iade edileceğini belirten bir yazı gönderdiler.(Ücreti alındığında yazı güncellenecektir)

Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir