Dizilerin hayatımızda ki yeri ve önemini hatırlatmaya pek gerek yok sanırım.. Uzun sezonlar devam eden dizilerde, karakterler adeta hayatımızdan birer parça olup çıkıveriyor ve “keşke şöyle bir arkadaşım olsa” diye hayıflanmalara başlayabiliyoruz..


Arya Stark

Arya Stark

Ufacık boyu var türlü türlü huyu var diyebileceğimiz küçük bir karakterimiz.. Önüne gelene atar yapıp, doğru bildiğini korkusuzca savunmasıyla gönüllere taht kurmuş olan Arya, ablasına çekmediği için çok şanslı.


Sherlock Holmes

sherlock-benedict-cumberbatch-1

Birlikte altından kalkamayacağınız problem, çözemeyeceğiniz sorun olmayacaktır. Yanında biraz çekingen kalabilirsiniz tabii orasıda ayrı bir durum. Lakin en ufak bir açığınızı dahi suratınıza vurabilecek potansiyele sahip bir arkadaş olacaktır kendisi.. Bazen sizi sevmediğinide düşünebilirsiniz. Belli etmiyor o.


Walter White

bryan_cranston

Kimya profesörü olan bu abimiz, kimyayı ve kimya derslerini sevdirecek bir karakter olan Walter White’ı (nam-ı diğer Heisenberg) olur olmadık yerde, anlamsız şeylere sinirlenip, başına iş çıkarması ve egosundan dolayı pek sevmeyebilirsiniz fakat güven veren bir abimiz olduğundan dolayı arkadaş olmak isteyeceğinizi düşündük.


Rick Grimes

rickgrimes

Nerede, ne zaman ve hangi durumda olacağınız hiç bir zaman belli değil. Her an için arkanızı kollaması gereken birine ihtiyacınız olabilir. İşte Rick Grimes her an için arkanızı kollayabilecek bir karakter. Eski polis şefi, şimdilerde zombi avcısı olarak tabir edebileceğimiz bir karakter. Arkadaşınızın olması durumunda, olası bir zombi salgınında olabildiğince uzun hayatta kalmanızı sağlayacaktır..


Mecnun Çınar

mecnun

Oturup birlikte saçmalayabilir, başınıza saçma sapan işler açabilir, aynı zamanda hüzünlenebilirsiniz. Mecnun ile birlikte hayat daha eğlenceli ve keyifli bir hale gelecektir.. Böyle bir arkadaşınızın olması hayata daha güzel bakmanızı sağlayabilir.. Aman dikkat, nerede, ne zaman dalga geçeceği belli olmaz..


İsmail Abi

d8eecef9-b792-4720-847a-6d371ea85b1f

Mecnun’a alternatif olabilecek bir karakter olan İsmail Abi’yle güzel vakitler geçirebilir, dilediğinizce dolaşıp saçmalayabilirsiniz. Birlikte çay içebilir, saçma sapan işlere girişebilirsiniz. Birlikte oturup gelecek gemiyi bekleyebilirsiniz..


Behzat Ç.

0_xewdvzhp-1369037524

Oturup bi rakı masası kurup, tüm derdinizi paylaşabileceğiniz, biraz deli, biraz saçma, aynı zamanda çok samimi, akıllı ve dürüst bir ‘abi’ olacak karakterdir kendisi. Soy adını asla öğrenemeyeceğiniz bu abimizin yanınızda olmasından dolayı rahat, güvende hissedebilir, aynı zamanda istediğiniz herşeyi birlikte yapabilirsiniz. Adam gibi adamdır kendisi.. Canınız sıkıldı mı kalkıp Ankara havası bile oynayabilirsiniz..


 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe