Batman: The Telltale Series, Oyun İçi Videosu Yayınlandı!


En İlginç Haberler, Teknoloji ve Müthiş Galeriler için takip edin 👻 📲 instagram.com/hayaleturkcom

 

Telltale Games’in Game Awards 2015’te duyurduğu Batman: The Talltale Series oyunu için, bir oyun içi videosu sonunda yayınlandı! Ayrıca bunun ayrı bi güzel yanıysa 1 hafta erken yayınlanmış olması..


Telltale Games bilindiği üzere “point and click” oyunlarıyla ve grafik tasarımıyla önplana çıkan, aklımıza bu tarz oyunlarla kazınan ve daha çok The Walking Dead oyunlarıyla adını duyurmuş bir firma..

Batman: The Telltale Series‘in dijital versiyonu Ağustos ayının sonlarına doğru çıkması kesinleşen ve önümüzde ki hafta yayınlanması gereken videonun bu gün yayınlanmasıyla beklentileri bir hayli arttırdı.

Eh, bildiğimiz üzere Telltale firmasının oyunları genel olarak episode (bölüm) şeklinde olduğundan dolayı, duyurulan ilk episode Realm of Shadows, 2 Ağustos‘ta çıkacağı resmen duyuruldu. Bruce Wayne‘in yanı sıra Batman‘i de sık sık gördüğümüz oyunda, Alfred, Gordon, Catwoman, Vicky Vale gibi karakterlerde video içerisinde karşımıza çıkıyor.

Harvey Dent ve Falcone‘un video içerisinde bulunması ve oyun içerisinede eklenmiş olması, Batman: The Telltale Series‘in, Batman‘in ilk yıllarında geçtiği gibi bir ipucu veriyor.

Batman: The Telltale Series‘in ilk bölümü 2 Ağustos‘ta, PC, Xbox 360, Playstation 3, Xbox One ve Playstation 4 için raflarda ki yerini alacak.. Daha fazla uzatmadan videoya geçelim..

En İlginç Haberler, Teknoloji ve Müthiş Galeriler için iOS uygulamamızı indirin 👻 📲 appsto.re/tr/KjDukb.i

Umut Korkmaz {Umut Korkmaz}

Izmir'de yaşıyorum. 18 yaşındayım. Bilgisayar oyunu oynamayı ve anime izlemeyi severim. İletişim: umutkorkmaaz@hayaleturk.com Sorularınız: https://goo.gl/eNFfNU