Görevimiz Tehlike : 5

 

 

Bu filmde Ethan Hunt (Tom Cruise) ve ekibi, şimdiye kadar giriştikleri en zorlu göreve, Syndicate adında bir dolandırıcılık çetesini çökertme görevine atılacaklar. IMF organizasyonunu hedef alan çeteyi amaçlarına ulaşmadan önce durdurmak zorundadırlar.

Christopher McQuarrie

Oyuncular : Tom Cruise ,  Jeremy Renner ,  Alec Baldwin ,  Simon Pegg ,  Ving Rhames

Tür : Aksiyon ,  Macera

 

 

Darbe

 

 

Darbe filminde, 7 Şubat 2012’de MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın KCK soruşturması kapsamında şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrılmasıyla başlayan MİT krizi konu edilecek. Fidan’ı Cansel Elçin canlandıracak.

 

Yasin Uslu

Oyuncular : Cansel Elçin ,  Öykü Çelik ,  Şemsi İnkaya ,  Bülent Alkış , Oral Özer

Tür  : Macera

 

 

While We’re Young

 

 

Orta yaşlara yaklaşmış bir çift olan Josh (Ben Stiller) ve Cornelia (Naomi Watts) yaşlarının da etkisiyle iş ve özel hayatlarında sıkıntılı bir döneme girmişlerdir. Bu sırada Josh’ın öğrencisi olan Jamie (Adam Driver) ve Darby (Amanda Seyfried) çifti, Josh ve Cornelia’nın hayatlarını tepeden tırnağa değiştirirler. Josh ve Cornelia, yeniden gençlik günlerine dönmeyi deneyecektir.

Yönetmen : Noah Baumbach

Oyuncular : Ben Stiller ,  Amanda Seyfried ,  Naomi Watts ,  Brady Corbet ,  Charles Grodin

Tür : Dram , Komedi

 

 

Yeni Kız Arkadaşım

 

 

Claire (Anaïs Demoustier) yakın bir süre önce en yakın arkadaşı Lea’nın vefat etmesiyle büyük bir şok yaşamıştır. Lea geride eşi David (Romain Duris) ve yeni doğmuş bir bebek bırakmıştır. Claire ve eşi Gilles (Raphaël Personnaz) bu zorlu süreçte David’e yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Ancak David’in davranışları oldukça tuhaftır ve Claire’i korkutmaya başlar. Bir gün tek başına David’i ziyaret ettiğinde ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır.

François Ozon

Romain Duris ,  Anaïs Demoustier ,  Raphaël Personnaz,  Isild Le Besco ,  Aurore Clément

Dram

 

 

Victoria

 

İspanya’dan Berlin’e kısa süre önce taşınan Victoria, bir kafede çalışmaktadır. Henüz Almanca öğrenememiştir ve şehirde kimseyi tanımamaktadır. Eğlenmeye gittiği bir kulüpten sabaha karşı çıkarken 4 gençle tanışır. 4 adam, Victoria’ya şehri gezdirmeyi önerir, o da kabul eder. Küçük bir marketten alkol çalarak başlayan eğlenceleri, saatler geçtikçe çok daha gerilimli saatlere ve daha büyük suçlara evrilecektir.

Oyuncular : Laia Costa ,  Frederick Lau ,  Max Mauff ,  Burak Yiğit ,  André Hennicke

Tür : Dram , Gerilim , Suç

 

Kahraman Miçolar

 

Dünya’nın sonu yaklaşmış, büyük sel tehdidi herkesi korkutmaya başlamıştır. Ancak bütün hayvanları bu felaketten koruyabilmek adına Nuh’un Gemisi gibi bir gemi yapılmıştır. Ancak bu gemide 1 tür eksiktir, Nestrian’lar. Dave ve oğlu Finny bu gemiye kabul edilmek için gemide bulunan iki Grymp’ten, Hazel ve kızı Leah’dan yardım isterler. Grymp’ler gönülsüzce baba oğula yardım ederler. Başta herkes güvende gibi görünmektedir. Ancak Finny ve Leah gemiden düşüp kaybolurlar. Minikler tehlikelerle dolu ve yiyecek bulmanın çok zor olduğu bir ortamda yaşam mücadelesi verirlerken, onların büyükleri de aralarındaki tüm anlaşmazlıkları bir kenara bırakarak çocuklarını kurtarmak adına ellerinden geleni yapacaklardır.

 

Yönetmen : Toby Genkel, Sean McCormack

Seslendirenler : Ziya Kürküt , Oya Küçümen , Berrak Kuş , Bora Sivri , Ender Yiğit

Tür : Animasyon , Komedi , Macera

 

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe