Bir çoğumuz televizyonu belgesel izlemek için kullansak ta, dizi izleyen kesim de bir hayli fazla. Yeni sezonda birbirinden iddialı dizi ve projeler ekranlarda yerini aldı.Aşk, macera, aksiyon, gerilim, entrika yok yok, ne ararsan ekranlarda var… Ajans Press’in Ekim ayında yapmış olduğu araştırmada en çok izlenen kanal ve diziler belli oldu.

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, televizyon ekranlarının Ekim raporunu hazırladı. Ajans Press’in Ekim ayı içerisinde gerçekleştirdiği incelemeye göre, 922 habere konu olan Kanal D geçtiğimiz ayın en popüler kanalı oldu. En çok konuşulan kanallar sıralamasında 744 haberle adından söz ettiren ATV ikinci sırada yer alırken,SHOW TV 626 haberle en çok konuşulan üçüncü kanal oldu. TV 8, 606 haberle konuşulmayı başarırken STAR TV 591 haberle medyanın en çok konuştuğu ilk beş kanal içerisinde yer aldı.

Ekim ayının en popüleri olmayı başaran Kanal D, ekranlara gelen dizileriyle de konuşulmayı sürdürdü. TMC’nin yapımcılığını üstlendiği Meryem dizisi 157 haberle kanalın en çok konuşulan dizisi olmayı başardı. Çocuklar Duymasın dizisi 122 haberle konuşulurken, İsimsizler 112, Arka Sokaklar 103, Siyah Beyaz Aşk dizisi ise 93 haberle adından söz ettirdi.

[vurgu color=”#dd3333″]Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın[/vurgu]

[irp posts=”15584″ name=”Her Çocuk Özeldir (Taare Zameen Par) – Film Önerisi”]

[irp posts=”15733″ name=”Hücre 211 (Cell 211) – Film Önerisi”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir