Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filminin afişi yayınlandı 2018’in merakla beklenen eğlenceli filmlerinden Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?’nin afişi yayınlandı.

Başrollerinde ünlü Youtuber Enes Batur ile birlikte Bekir Aksoy, CeydaDüvenci, Ceyhun Yılmaz, Kerem Fırtına gibi güçlü oyuncuların yer aldığı, yönetmenliğini Kamil Çetin’in üstlendiği, Eren Medya – ILS Vision yapımcılığında çekilen sinema filmi Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?’nin afişi yayınlandı. 19 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanan filmde Kafalar isimli kanal ile tanınan Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı il Başak Karahan, Uras Benlioğlu, Reynmen (Yusuf Aktaş), Baturay Anar, Şeyda Erdoğan, Burak Güngör, Kaya Giray gibi sevilen Youtube fenomenleri de rol aldı.


Enes Batur’un kendi hayatından izler taşıyan filmde; iş yoğunluklarından dolayı babası ve annesi ile pek zaman geçiremeyen ve dünyası 6 yaşındayken babasının aldığı bilgisayardan ibaret olan bir gencin, Youtuber olma hayali ile ailesinin gelecek endişesi arasında kalması, ikilemleri ve bir yıldıza dönüşme serüveni eğlenceli bir dille beyazperdeye yansıtılıyor. Film; dijital dünyanın zihnimizde yarattığı soruya eğlenceli ve mizah dolu bir filmle cevap arıyor: Gençler hayallerinin peşinde mi koşmalı? Yoksa gerçeklerle mi yüzleşmeli?

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir