Tag: huawei

HUAWEI’den duygulara dokunan reklam filmi müziği!

HUAWEI, ilk kez bir ürün lansmanı için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çekilen reklam filminde alışılmışın dışına çıkarak, Türk ezgileriyle yorumlanmış Deephouse türünde bir müzik yarattı. P smart 2019 reklam filmi için özel olarak hazırlanan “Seninle Aynı Modda” isimli müzik, görüntü ve ses ilişkisinin mükemmel uyumunu yakalayan önemli bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei, FusionCube ile hızlı kurtarma ve iş sürekliliği sağlıyor

Huawei, verilerin korunması ve hızla kurtarılması için Veeam Availability Suite’den yararlanan Huawei FusionCube, hiper bütünleşik platform ile oluşturulmuş onaylı bir çözüm kümesini kullanıma sundu. Huawei’in onaylanmış çözümü, işletmelere iş yüklerini korumak ve güçlendirmek için yüksek düzeyde ölçeklendirilebilir ve yönetilmesi kolay bir platform sağlıyor.

Huawei 5G terminalini piyasaya sundu!

Huawei, Mobil Dünya Kongresi 2018’de bir dizi 5G terminali piyasaya sundu. Huawei’in 5G müşteri çözümü, 3GPP standartlarına ve yonga seti mimarisine dayalı olarak geliştirildi. Bu da, derli toplu bir boyut, düşük enerji tüketimi ve son derece kolay taşınabilir özellikler anlamına geliyor.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 5861 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe