Merhabalar ;

Son zamanlarda gerek iş, gerek aş dolayısıyla pek fazla yazı yazamayan ben, son zamanda insanların steam indirimden dolayı, ki bende yararlandım bu durumdan ama serverlar genellikle hatalarla ve sizin yolunuzu kesenlerle dolu şuanda fakat bununda bir yolu var, raporlama sistemi bir dahaki yazımda bunu sizlere anlatacağım ama şimdi sizlere yazılı bir biçimde ETS2MP’nin kurulumunu anlatmak istiyorum. Takıldığınız bir konu olursa yorum bölümünden veyahut hasanbalta@windowslive.com adlı mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

1-) İlk olarak steam yoksa bilgisayarımızda indiriyoruz ve kuruyoruz.

2-) Ürünümüz olan ETS2’yi seçiyoruz şuanda 8-9 TL civarında bildiğim kadarıyla. Ve kredi kartı veya paypal kullanarak ödememizi yapıyoruz.

3-) Oyunumuzu aldıkdan sonra indirip kuruyoruz, eski ve hileli profiliniz mevcutsa kaldırın oyuna girmeyebiliyor.

4-) Oyunumuzu indirdik ve kurduk sırada vereceğim linkten steam üyeliğinizle bağlanıp ets2mp’yi kurmuş oluruz. (ETS2MP İndir)

5-) Bunu da kurarken steamden aldığınız oyun üstüne kuruyoruz ve suanda oyunu oynamaya hazırız oyun üstünde gerekli profilleri oluşturdukdan sonra oyuna bağlanabilirsiniz.

Oyundaki adım “[HASAN]” genellikle London tarafında olurum ve sıkıştıranlar çok olur. 😀 Ve hep beni bulur 😀 Buda oyundan bir kare ama bu raporlamaya yetmeyen bir kareymiş 🙂 İyi oyunlar dilerim.

Ets2mp

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir