Game of Thrones’un Sonu 8. Sezon Olacak


En İlginç Haberler, Teknoloji ve Müthiş Galeriler için takip edin 👻 📲 instagram.com/hayaleturkcom

Her türlü entrikanın döndüğü, kimin eli kimin cebinde bi türlü anlayamadığımız Game of Thrones, 8. sezonda son bulacak.


Yakın bi zaman içerisinde HBO, 7. sezonda toplamda sadece 7 bölüm olacağını duyurmuştu. Son zamanlarda da konuşulan Game of Thrones’un sonu mu geliyor gibi dedikodular, HBO tarafından doğrulandı diyebiliriz.

HBO, 7. sezonun bölüm sayısını, 8. sezonun final sezonu olmasından dolayı azalttığı düşünülüyor.

8. sezonun kaç bölümden oluşacağı henüz kesin olmasada, final sezonunun arkasından Game of Thrones ile ilgili herhangi bir şey göreceğimizi düşünmüyorum. Game of Thrones’a artık veda etmeye başlayabiliriz.

Game of Thrones’u nasıl sonlandıracaklarını düşünmeden edemiyorum. Daha şimdiden final bölümünü beklemiyor değilim. Her bölüm önemli ya da önemsiz en az 1 kişinin öldüğü Game of Thrones’ta bana kalırsa bu ölümler biraz daha artacak gibi görünüyor.

Dizinin 7. sezonuysa her zamankinden biraz daha geç gelecek. 2017 Mayıs ayı gibi geleceği düşünülen Game of Thrones’un 7. sezonu biraz daha gecikebilir. Sebebiyse uygun hava koşulları tabii ki.

Ygritte

En İlginç Haberler, Teknoloji ve Müthiş Galeriler için iOS uygulamamızı indirin 👻 📲 appsto.re/tr/KjDukb.i

Umut Korkmaz {Umut Korkmaz}

Izmir'de yaşıyorum. 18 yaşındayım. Bilgisayar oyunu oynamayı ve anime izlemeyi severim. İletişim: umutkorkmaaz@hayaleturk.com Sorularınız: https://goo.gl/eNFfNU