Merhaba,

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Google’ın Inbox isimli bi uygulaması var. Hem telefon için hemde bilgisayardan girmek için. Gayet kullanışlı. Normal gmail yerine Inbox’u kullanıyorum bende. 9 tane falan davetiyem var. Isteyen olursa yorumlardan yazabilir. Ya da umutkorkmaaz@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Seve seve davetiye gönderebilirim. En fazla 3 gün içerisinde geri dönüş yaparım size. Google’dan da davetiye isteyebilirsiniz. Fakat ne zaman geri döneceklerini bilemeyiz. Ben 1.5 ayda falan almıştım sanırsam 😛

Inbox Hakkında;

E-posta gelen kutunuz, iş ve kişisel hayatınızı kolaylaştırmalıdır. Ancak, önemli iletiler önemsiz olanların arasında gözden kaçırılması bu rahatlığın strese dönüşmesine neden olabilir. Bu nedenle Gmail ekibi, işlerinizi kolaylaştıracak derli toplu, düzenli ve kullanışlı bir gelen kutusu tasarladı.

Inbox ürünündeki Gruplar özelliğine ilişkin resim

Önemli olan postaları bir bakışta görün

Inbox, karışık haldeki e-postaları, önemli e-postalar önde ve ortada olacak şekilde kümeler halinde gruplandırır (örneğin, kişisel iletiler, fotoğraflar, makaleler, uçak biletleri ve benzeri e-postalar).

Inbox ürünündeki Hatırlatıcılar özelliğine ilişkin resim

Yapılacak her şeyi tek bir yerde tutun

Yapılacaklar listenizin, tekrar ulaşabileceğinizi bildiğiniz bir yerde olması için Inbox uygulamanıza Hatırlatıcılar ekleyin.

Inbox ürünündeki Ertele özelliğine ilişkin resim

Planlayın veya erteleyin

E-postaları veya Hatırlatıcıları, ilgilenmek için hazır olana kadar (örneğin, sonraki haftaya kadar, eve ulaşana kadar, dilediğiniz herhangi bir yere kadar) erteleyin.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir