IMDb 2016’nın popüler yabancı dizilerini açıkladı

IMDb 2016 yılının en fazla ilgi gören yapımları yine sizlerin oylarıyla belirledi. Bu listede dikkat çeken diziler ise şöyle

 

1. Westworld 

Jonathan Nolan ile Lisa Joy tarafından senaryosu kaleme alınan Westworld, HBO kanalının 2016 yılında prömiyeri planlanan bilimkurgu, gerilim, dram, aksiyon türündeki dizileri arasında yer almaktadır.

2. Gilmore Girls: A Year in the Life 

Gilmore Girls’ün devamı niteliğinde çekilen ‘Gilmore Girls: A Year in the Life’ Netflix’in yaklaşan komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

3.The Walking Dead 

The Walking Dead, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlamadır ve zombilerin ortaya çıkmasıyla hayatta kalma mücadelesi veren bir grubun hikâyesini anlatmaktadır.

4. Gilmore Girls 

5. Vikings 

8 nci ve 11 nci yüzyıllar arasında yaşamış ve bir devre imzasını atmış Vikinglerin yarı kurgu, yarı gerçek tarihini anlatıyor.

6. Black Mirror

İngiliz yergici Charlie Brooker tarafından oluşturulan ‘Black Mirror’ her bölüm farklı oyuncuları ile farklı bir konuyu ele alan hiciv ve bilim kurgu türündeki dizilerden biridir.

7. Arrow 

Starling şehrinin milyarder çapkını Oliver Queen, kendisinin de içinde olduğu bir yatta babası Robert Queen ve sevgilisi Laurel Lance’in kızkardeşi Sara Lance’i korkunç bir deniz kazasında kaybeder.

8. The Flash 

Barry Allen, Central City Polis Departmanı’nda çalışmaktadır. Görevi, suçluların arkalarında bıraktıkları delilleri toplayarak suçlulara ulaşmakta polislere yardımcı olmaktır.

9. Supergirl 

CBS kanalında yayınlanacak olan DC Comics evreninin karakterlerinden olan Supergirl, Greg Berlanti, Ali Adler, Andrew Kreisberg tarafından Tv’ye uyarlandı.

10. Game of Thrones 

Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışyarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır.

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe