İngilizce konuşma pek çok kişi için adeta bir kâbus haline dönüşmüş durumda. Yıllarca alınan eğitimler, gidilen kurslar beklenilen etkiyi sizde de yaratamadıysa belki de sorun sizde değildir.

Dünya düzeni içerisinde önemli bir yere sahip olan İngilizce, işe alımlarda, kariyer basamaklarını hızlıca çıkmada, turizmde, diplomaside yani kısaca hemen her alanda en çok rağbet edilen noktalar arasında yer alıyor. Herhangi bir yere iş başvurusu yapmaya gittiğinizde sizi rakiplerinizin önüne geçirecek olan İngilizceyi akıcı olarak konuşmak ve telaffuz etmek, bu anlamda sizi korkutuyorsa doğru bir araştırma ile buna son verebilirsiniz. Sürekli tekrarlayan gramer ve kelime öğrenimi dışında size herhangi bir farklılık katmayan kursları gördükten sonra siz de benim gibi İngilizce konuşma adına ümidi kestiyseniz henüz doğru adres ile tanışmadınız demektir. Artık sadece İngilizce konuşmak değil, akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak önem kazanmışken bunu size en iyi imkanlarla sunmaya çalışan kurslarda ön plana çıkıyor. Terfi etmek, yeni bir işe girmek, kendini ifade etmek veya seyahat etmek gibi pek çok alanda olmazsa olmaz bir özelliğe sahip olan İngilizce, artık bir ihtiyaçtan ziyade zorunluluk halini alarak, büyük küçük herkesin öğrenmesi zorunlu olan bir dile dönüştü. İşe alımlarda yapılan mülakatlarda da sadece kişinin bilgi ve becerileri değil, aynı zamanda İngilizce konuşma ve yazma becerileri de sorgulanarak işe alım sürecindeki keskinlik gösterilmiş olunuyor.

ingilizce mobil uygulama

Bir dilin gerçek anlamda biliniyor olması, o dilin sadece kelimelerine ve gramerine hâkim olunması anlamına gelmiyor. Aksine bir dilin bilinirliğini belirleyen en önemli detay akıcı bir konuşma ile saptanmış olunuyor. Akıcı bir şekilde konuştuğunuz İngilizce ile artık hem bu dil kâbusunuz olmaktan çıkacak hem de sizi mevcut çağ içinde bir adım öne geçirmeyi başaracak.

temel-ingilizce hayaleturk

Gramer ve kelime kullanımına verdiği önemin dışında telaffuz ve akıcı konuşmaya da gösterdiği hassasiyet ile dikkati çeken Wall Street English, bu alanda size İngilizceyi kısa zamanda ama akıcı ve etkileyici bir biçimde kullanma ve öğrenme olanağı da sunuyor. Vakit kaybetmeden sizde Wall Street English sayfalarını inceleyerek İngilizce konuşma hakkında detaylı ipuçları edinebilirsiniz.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 5861 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe