Hepimiz güzel gözükmek için, kıyafetler giyip, belki makyaj yapıp belki, estetik oluruz, peki fotoğraflarımız niye kaliteli olmasın.

Fotoğraflar, insanları hatırlatan ama aslında internete koyduğunuz anda bütün takipçileriniz ile paylaştığınız görseller halinde geldi, eskiden bakıldığında gayet zorlu bir halde olan fotoğraf çekmek, şuanda tek tuşla elimizin altında olmasına rağmen, daha kaliteli fotoğraf çekmenin yolunu hep arar olduk.

Bu konumda ise sizlere, çektiğiniz fotoğrafın arka planını bulanıklaştırmaya yarayacak, 5 uygulama önerisinde bulunacağım.

1.AfterFocus

Android ve iOS‘da ortak kullanılan tek program özelliğine sahip ve en gelişmiş yüz tarama kodlarıyla çalışan uygulama eşsiz bir deneyim sunuyor. İlk önerimiz olan bu uygulamayı iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

2.FabFocus

AfterFocus‘tan ayrı bir çalışma sistemine sahip olan uygulama, arka plan ile nesneyi ayırıp öyle bulanıklık sağlıyor. Çoğu zaman başarlı bir sonuç veren uygulamada tek sorun sadece iOS‘da olması, bunun haricinde uygulama kusursuz çalışmakta.

Uygualamayı buradan indirebilirsiniz.

3.Portrait Blur

Bu uygulama ise yine bir iOS uygulaması, bu tür uygulamalar genellikle çok fazla ram ve cpu tüketen uygulamalar oldukları için daha fazla iOS’a uyarlanmakta.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

4.Big Lens

Bu uygulamamızın otomatik nesne algılama özelliği bulunmuyor, burada herşey manuel öne çıkarmak istediğiniz nesneyi dokunuşunuzla seçerek o nesneyi ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir