Bu yazı serimizde kitap okuma alışkanlığımızı artıracağız bunun için sizlere ilginç ve ilginizi çekebilecek önemli kitaplar önereceğiz…

Sizlere Halit Hüseyni, Adam Fawer gibi önemli yazarlarının kitaplarını öneriyoruz.

Kitap adıYazar adıKitap TürüKitap Konusu
Çavdar Tarlasında ÇocuklarJ. D. SalingerRoman, KurguGönülçelen ya da Çavdar Tarlasında Çocuklar, J. D. Salinger'in romanıdır. Eser ilk olarak 1951'de Birleşik Krallık ve ABD'de kitap olarak basıldı.
Genç Werther'in AcılarıJohann Wolfgang von GoetheMektup romanGenç Werther’in Acıları, Johann Wolfgang von Goethe tarafından 1774 yılında ve iki haftada yazılmış mektup romandır.
Her Yerden Çok UzaktaUrsula K. Le GuinKurgu, Çocuk edebiyatı"Beni bir yazar olarak değiştiren bazı kitaplar var ama bu kitap beni bir insan olarak değiştirdi."
-Emily Schultz-
Uçurtma AvcısıHalit HüseyniKurgu, Drama, Tarihi KurguUçurtma Avcısı, Afganistan doğumlu Amerikalı yazar Halit Hüseyni'nin ilk romanı. 2003 yılında yayınlanan kitap bir Afgan tarafından İngilizce yazılmış ilk romandır.
OlasılıksızAdam FawerBilim KurguOlasılıksız, Adam Fawer tarafından yazılmış ve 2005 yılında yayımlanmış bilim kurgu romanıdır.

[vurgu color=”#dd3333″]Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın[/vurgu]

Yazı önerisi
Mutlaka Okumanız Gereken 7 Kitap #3
Yazı önerisi
Kitaplığınızda Bulunması Gereken 6 Kitap #3

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 5861 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe