SosyalMedya

Alt Kategoriler ↓
» Twitter
» Facebook

WhatsApp’a yaş sınırı geliyor!

Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) yeni yönetmelik sonucunda WhatsApp yaş sınırlaması uygulamasını hayata geçirmek zorunda. Popüler ücretsiz mesajlaşma servisi WhatsApp, daha önce 13 yaşını doldurmuş herkesin platformuna kayıt olmasına izin veriyordu. Öte yandan Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği artık 16 yaşın altındaki herkesin engellenmesini şart koşuyor.

Etkinliklerin sosyal medya yönetimleri nasıl olmalıdır?

Markaların dijital dünyada hedef kitlelerine hızlı ve efektif bir şekilde ulaşıp, vermek istedikleri mesajı en doğru biçimde iletmelerini sağlayan, tecrübeli ekibi ve yaratıcı çalışmalarıyla; markaların bilinirliğini ve prestijini artıran, kitleleri ile sürdürülebilir, sadakate dayalı bir bağ kurmalarına olanak sağlayan Komünite Dijital’in Kurucu Ortağı Ali Önder, “Bir Etkinliğin Sosyal Medyaya Entegrasyonu Nasıl Olmalı?” konulu bir yazı kaleme aldı.

Twitter’dan Türkçe Hashtag’li Ramazan Emoji

Twitter’ın herkese açık oluşu dünyadaki tüm Müslümanların #Ramazan boyunca gerçek zamanlı bilgiye erişimini ve birbirleriyle iletişimini mümkün kılıyor. Kutsal ay boyunca Ramazan’ın anlamı ve sağlıktan, yemek ve eğlenceye pek çok konuda canlı sohbetler gerçekleşiyor ve insanlar son gelişmeleri ve neler olup bittiğini (#WhatsHappening) takip edebiliyor.

Hayaleturk.com'da yayınladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 1841 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe