BilimTeknoloji

Philips TV 2018 koleksiyonunu tanıttı!

Philips TV, Must Nişantaşı’nda gözler önüne serdiği yeni Ambilight serisi ile tüm tüketicileri, cesur ve güzel bir seyre davet ediyor. Eşsiz bir renk odağıyla görkemli Ambilight deneyimi sunan Philips TV, 2018 koleksiyonundan OLED 873, 7503 ve 8503 serileriyle büyüledi. Her zaman tüketicilerine en mükemmel izleme keyfini sunmak için çalışan Philips TV, ilhamını tasarım tutkusundan alıyor.

Huawei, FusionCube ile hızlı kurtarma ve iş sürekliliği sağlıyor

Huawei, verilerin korunması ve hızla kurtarılması için Veeam Availability Suite’den yararlanan Huawei FusionCube, hiper bütünleşik platform ile oluşturulmuş onaylı bir çözüm kümesini kullanıma sundu. Huawei’in onaylanmış çözümü, işletmelere iş yüklerini korumak ve güçlendirmek için yüksek düzeyde ölçeklendirilebilir ve yönetilmesi kolay bir platform sağlıyor.

Robotbilimciler Boğaziçi Üniversitesi’nde buluşacak

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi, robotbilim alanında gerçekleştirilecek “Türkiye Robotbilim Konferansı”na hazırlanıyor. Boğaziçi Üniversitesi; Türkiye’nin robotik yol haritasını çıkarmak, robotbilim alanındaki en yeni teknolojileri paylaşmak ve bu alanda iş birliklerini artırmak amacıyla 12 – 14 Nisan tarihleri arasında Türkiye Robotbilim Konferansı ToRK 2018’e ev sahipliği yapacak.

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe