Serinin üçüncü filmi Maze Runner: The Death Cure’un merakla beklenen fragmanı yayınlandı

Türkiye’de Labirent: Son İsyan ismiyle izleyici ile buluşacak filmin yönetmenliğini bir kez daha Wes Ball üstleniyor Thomas her şeyini kaybeder. Kayranlı dostlarını, hayatını, anılarını… Son bir testin ardından deney tamamlanmıştır.  Thomas, İsyan Organizasyonunun kendisine söylediklerine dikkat etmemeye başlar. Çünkü onların söylediklerinden çok daha fazlasını hatırlamaktadır. Thomas labirenti yenmiş, Alev Deneyini geçmiş ve şimdi arkadaşlarını kurtarmak için akıl almaz bir mücadele içine girecektir. Dylan O’Brien başrolünde olduğu. Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Dexter Darden, Nathalie Emmanuel, Giancarlo Esposito, Aidan Gillen ve Patricia Clarkson gibi isimler de eşlik ediyor.

 

Serinin son filminde Labirent’, Thomas, arkadaşlarını “Flare” ismiyle anılan ölümcül hastalıktan kurtarmak için tedaviye ulaşmaya çalışıyor. Böylece şimdiye kadar gördükleri en tehlikeli labirente bir kez daha girmeleri gerekiyor.

Labirent: Son İsyan (The Maze Runner: Death Cure) 26 Ocak 2018‘de vizyona girecek. 20th Century Fox resmi youtube kanalının yayınladığı  fragmanı hemen yazı girişinden izleyebilirsiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın[/vurgu]

[irp posts=”13467″ name=”ABC Dizileri Ne Zaman Yeni Sezona Başlıyor Eylül – Ekim 2017″]

[irp posts=”13404″ name=”2017 Güncel Yabancı Dizi Takvimi Ağustos – Aralık”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe