windows-10 http://www.microsoft.com/windows10story adresinde webcast yayını ile tanıtılacak olan Windows 10, Türkiye saatine göre 21 Ocak 2015, 19:00’da tanıtılacak.

Resmi olarak ”Windows 10: Sonraki Bölüm” adıyla duyurulan etkinlikte Microsoft’un, bugüne kadar fazla detay vermekten çekindiği Windows 10 ile Continuum olarak adlandırılan dokunma uyumlu arayüzüyle ilgili daha fazla detay vermesi ve yeni işletim sisteminde yaptığı güncellemeleri paylaşması bekleniyor.

Sadece Windows 10‘a özel gerçekleştirilecek etkinlikte Windows Phone cihazlara gelecek Windows 10 için de özel bir tanıtımın yapılacağı söyleniyor. Etkinlikte Microsoft CEO’su Satya Nadella, Windows şefi Terry Myerson, Xbox birim yöneticisi Phil Spencer ve Windows PC, telefon, tablet deneyiminden sorumlu Joe Belfiore‘de yer alacak.

Microsoft’un üst düzey yöneticilerinin de tam kadro katılacağı bilgisini aldığımız Windows 10 etkinliği, internet üzerinden canlı yayınlanacak.

Windows 10 Etkinliğini  ~>  http://news.microsoft.com/windows10story adresinden izleyebilirsiniz.

 

http://www.microsoft.com/windows10story adresinde webcast yayını ile tanıtılacak olan Windows 10, Türkiye saatine göre 21 Ocak 2015, 19:00’da tanıtılacak.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe