Minecraft: SM Için Oynanış Videosu Yayınlandı


En İlginç Haberler, Teknoloji ve Müthiş Galeriler için takip edin 👻 📲 instagram.com/hayaleturkcom

Minecraft: Story Mode bu seneki dikkat çekici oyunlardan bir tanesi olarak gözüküyor. Bu zamana kadar hiç bir senaryosu bulunmayan (harita yapımcılarının ekledikleri dışında.) Minecraft için ilk kez hikayesi olan ve hikaye üzerinden işleyen bir oyun geliştiriliyor. Telltale Games tarafından geliştirilen oyun, yapımcı firmanın klasik yöntemiyle beraber bölüm bölüm olarak sunulacak.

(Örnek: The Walking Dead: Season One – The Walking Dead: Season Two şeklinde.)

28-31 Ağustos arası düzenlenen PAX Prime 2015 etkinliği sırasında kaydedilmiş olan Minecraft SM, Etham & Liam HD adında ki bir kanalda yayınlandı. Toplamda beş bölümden oluşacak ve ilk bölümü bu yıl çıkacak olan Minecraft: SM, PS 3-4-Vita, X360-One, Wii U, PC, iOs ve Android için çıkacak Minecraft: SM için yayınlanan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

 

Daha önce sizlerle paylaştığımız “Minecraft Story Mode’da Cinsiyet ve Ten Rengi Değiştirilebilecek!” başlıklı yazımızı üstüne tıklayarak okuyabilirsiniz.

En İlginç Haberler, Teknoloji ve Müthiş Galeriler için iOS uygulamamızı indirin 👻 📲 appsto.re/tr/KjDukb.i

Umut Korkmaz {Umut Korkmaz}

Izmir'de yaşıyorum. 18 yaşındayım. Bilgisayar oyunu oynamayı ve anime izlemeyi severim. İletişim: umutkorkmaaz@hayaleturk.com Sorularınız: https://goo.gl/eNFfNU