Büyük Ödül ve Doğa Kategorisi Kazanan / Buz ayı – Paul Souders Hudson Körfezi’nde bir kutup ayısı, iklim değişikliği sebebiyle eriyen buzullar arasında su yüzeyine çıkmak üzere.

Mekan Kategorisi Kazanan / Şafağa giden uzun yol – Adam Tan Bu eski şehir (Laocheng), Çin’in hızlı ekonomik büyümesiyle yeni bir şehre dönüşecek.

Doğa Kategorisi Mansiyon Ödülü / Kargaların yuvası- Yosuke Kashiwakura Tokyo’da yaşayan kargalar, yuva yapmak için elbise askılarını kullanıyorlar.

Doğa Kategorisi Mansiyon Ödülü / Hint gergedanı ve Kanada kışı – Stephen De Lisle Bir Hint gergedanı Toronto Hayvanat Bahçesi’nde soğukta sıkışıp kalmış.

Doğa Kategorisi Mansiyon Ödülü / Uçan akbalıkçıllar – Réka Zsirmon Harika akbalıkçıllar Macaristan’ın Tuna Gelgit alanında.

Mekan Kategorisi Mansiyon Ödülü / İnekler ve uçurtmalar- Andrew Lever

Mekan Kategorisi Mansiyon Ödülü / Mezarlık – Julie Fletcher Gerçek üstü görünen sütlü yeşil sular, su yüzeyine çarpan yıldırımların elektromanyetik aktivitesinin doğal bir sonucu.

İnsan Kategorisi Mansiyon Ödülü / Kirlenmiş Nehir boyunca yaşam – Andrew Biraj Bir çocuk, Dakka’daki Buriganga Nehri kıyısında çöplükten yükselen dumanlar arasında balonlarıyla oynuyor.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe