Netflix’in sevilen dizilerinden Stranger Things’in ikinci sezonu başlıyor. Sevilen dizinin takipçilerine Netflix’ten, birbirinden güzel sürprizler var.

Spotify ve Netflix, Stranger Things Fanlarını ‘The Upside Down’a götürüyor. Netflix’in takip edilen dizilerinden Stranger Things’in ikinci sezonu için Indiana’ya, Hawkins Kasabası’na geri dönmeye hazır mısınız? Spotify ve Netflix’in, 27 Ekim Cuma günü ikinci sezonunun ilk bölümü yayınlanacak ve izleyenleri “The Upside Down’a götürecek olan, gün geçtikçe giderek bir kültürel fenomen haline gelen Stranger Things’in fanları için bir sürprizi var.

Spotify, dizinin fanlarının Spotify’daki müzik tercihlerine ve müzik dinleme alışkanlıklarına dayanarak, en çok hangi Stranger Things karakterine benzediklerini keşfedebilecekleri interaktif bir deneyim sunuyor.

Stranger Things karakterleri için çalma listeleri oluşturmak üzere Spotify ve Netflix dizinin en önemli 13 karakterini simgeleyen müzik profilleri oluşturdu. Spotify herkesin Stranger Things karakterini bulmak için bu profilleri kullanıcıların müzik dinleme drone çekimleri alışkanlıkları ile eşleştiriyor. Ve kullanıcılar kendi Stranger Things karakterleri ile örtüşen çalma listesini yayınladıklarında, ekran birden dönüyor ve kullanıcı kendini The Upside Down’da buluyor.

Joyce gibi 80’lerin ürkütücü şarkılarını dinlerken evinizi Halloween ışıkları ile süslemek ister misiniz? Eleven gibi izin gününüze sabah şarkıları kurumsal tanıtım filmi ile başlamak ister misiniz? Demogorgan ile eşleşip eşleşmediğinizi keşfetmek ister misiniz?

Eleven, Dustin ya da diğer Stranger Things karakterlerinden drone çekimi hangisine daha çok benzediğinizi keşfetmek için *spotify-strangerthings.com* http://spotify-strangerthings.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Karakter eşinizi bulduktan sonra, tüm karakter çalma listelerini Facebook, Twitter ya da Tumblr üzerinden paylaşabilirsiniz. 

[vurgu color=”#dd3333″]Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın[/vurgu]

[irp posts=”14883″ name=”Netflix’in popüler dizisi Stranger Things 2. sezonuna ait son fragmanı yayınlandı”]

[irp posts=”14895″ name=”Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler 2017″]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir