Tüm zamanların en çılgın oyunu Angry Birds, şimdi de yeni versiyonu Go ile yeteneklerini sergileyecek.

Finlandiyalı oyun yapımcısı Rovio’nun geliştirdiği, dünya genelinde 2 milyardan fazla indirilme oranıyla tüm zamanların en çok indirilen oyunu ünvanını kazanan Angry Birds (Öfkeli Kuşlar), yeni versiyonu ile oyunseverlerle buluşuyor.

Fenomen oyunun Angry Birds Go versiyonu, Yeni Zelanda’da yapılan iki haftalık deneme sürecinde sonra, ücretsiz olarak piyasaya sürüldü.

Bugüne kadar sapanlarla ve ışın kılıçlarıyla savaşan kuş ve domuzları konu eden Angry Birds, en son oyunda konseptini değiştirerek go kart arabalarıyla yarışa başlıyor. Yarışları kazandıkça, oyuncular arabalarının performansını artıracak değişiklikler yapabiliyor.

Angry Birds Go, oyunseverlerin tepkisini çekmemek için her ne kadar bedava indirilebilse de, aşılması zor bölümlerde çaresiz kalan oyuncular, engelleri aşmak için 2.99 ile 99.99 dolar arasında değişen yardımcı içerikler satın alabiliyor.

Apple Store’ dan indirmek için: https://itunes.apple.com/us/app/angry-birds-go!/id642821482

Gooogle PlayStore’ den indirmek: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsgo

Windows Phone 8 Magazasından indirmek için: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/angry-birds-go/98fbba41-dafc-4b3e-83e5-21a8d7a4e0f4?signin=true

BlacBerry World’ den indirmek için: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/39359937/?countrycode=TR&lang=en

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe