Merakla beklenen online dizi Yeni sezon ismiyle Çi’nin yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Puhu Tv’nin resmi youtube kanalından ilk fragman paylaşıldı. Fi 2 nci sezon ismiyle Çi 2 sezon’a 9 Kasım Perşembe günü başlıyor. Yine yalnızca Puhu Tv ekranlarından yayınlanacak olan diziyi ücretsiz bir şekilde izleyeceğinizi de hatırlatalım. (Fragmanı videoyu yazı girişinden izleyebilirsiniz.)

Fi dizisi hakkında bilmeniz gerekenler

  • 1.Sezon 12 bölümden oluşuyor. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • 31 Mart 2017’de izleyiciyle buluşan Puhutv’nin yayınladığı Fi Dizisi’nin ilk 9 bölümü 50 milyon kere izlendi.
  • Rakamlara göre, Türkiye’deki internet kullanıcılarının yüzde 16’sı diziyi izledi.

[irp posts=”11710″ name=”Online dizi Fi’nin izlenme rakamları açıklandı”]

 

fi yeni sezon toplu

Fi dizisi hakkında

[infobox color=”#dd3e3e”]Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle sadece puhutv’de.[/infobox]

Fi dizi karakterleri

  • Can Manay (Ozan Güven), ülkenin en önde gelen psikiyatristi ve aynı zamanda en çok izlenen televizyon programının sunucusudur. Normal tanıtım filmi çekimi bir hayatı olan Can Manay, Duru ile tanıştığında ona karşı saplantılı bir aşk beslemeye başlar. Artık Duru’nun hayatını uzaktan izlemeye başlar.
  • Duru (Serenay Sarıkaya), bir konservatuar öğrencisidir ve tek hayali dans etmek, sahnede var olmaktır. Dizinin karakterlerinden birisi tanıtım filmi olan Deniz ile romantik bir ilişkisi vardır.
  • Deniz (Mehmet Günsür), üniversite hocası ve dans gösterileri hazırlayan bir kompozitördür. Aşık olduğu kadın Duru ile birlikte yaşamaktadır.
  • Özge Egeli (Berrak Tüzünataç), Can Manay ile ilgili gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışan bir gazeteci ve aynı zamanda inatçı ve güçlü bir kadındır. Can Manay’ın gerçeklerini ortaya çıkarma isteği asistanlığını yaptığı gazetecinin geçirdiği kaza sonrası tanıtım videosu gerçekleşir.
  • Bilge Görgün (Büşra Develi), Can Manay’ın üniversitedeki psikoloji sınıfından çok başarılı bir öğrencidir. Pek sosyal birisi değil, çekingendir.

Kaynak

[irp posts=”11710″ name=”Online dizi Fi’nin izlenme rakamları açıklandı”]

[irp posts=”11266″ name=”2017 Güncel Dizi Takvimi Haziran – Kasım”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir