Özcan Deniz, Aslı Enver, Meryem Uzerli “Öteki Taraf” Özel Gösterimi için Cumartesi günü Bursa’da gala yapıyor. Kent Meydanı AVM’de düzenlenecek özel gösterim 16:30’da başlayacak.

Birbirinden güzel yerli filmler tek tek vizyona giriyor. 2017’nin son ayı ve son günlerinde yönetmenliğini ve senaristliğini Özcan Deniz‘in yaptığı “Öteki Taraf” da vizyona giren  iddialı yerli yapımlardan biri.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Özcan Deniz’in üstlendiği “Öteki Taraf” adlı filmin özel gösterimi 16 Aralık Cumartesi günü Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda yapılacak. Gerilim ve dram türündeki film “Öteki Taraf”ın Bursalı seyircilere özel gösterimi saat. 16.30’da gerçekleşecek. 8 Aralık’ta vizyona giren filmde Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli’nin dışında Burçin Birben, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu ve Sena Çakır rol alıyor.

Filmin konusu ise şöyle:

“Başarılı bir adam yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde hırslı eski sevgilisi Sara reddedemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden hayatlarına dahil olur. Sevgilisi Ece’yi de yanına alarak yeni işi için şehir değiştiren adam kısa bir süre sonra Ece’nin ortadan kayboluşuyla yıkılır. Ece arkasında bir veda videosu bırakmıştır. Ancak kimse Ece’den haber alamamaktadır. Kısa sürede Ece’nin yokluğunu Sara ile doldurmaya çalışan adam her yerde Ece’nin izlerini bulmaya başlar. Sara da evin her yerinden sesler duymaktadır. İkili yavaş yavaş korku ve paranoya dolu bir yola girerler.”

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir