Paypal Nakit İnceleme

Yine bir kart, +’larını ve -‘lerini konuşmak için yine ben editörünüz Hasan karşınızdayım. Sizlere bol görselli bir yazı sunacağım. Biliyorsunuz ki Paypal’da bu kart işine girdi, bu kart Türkiye Ekonomi Bankası üzerinden çalışıyor, Sayfasına ilk girdiğimizde diyoruz ki evet bu kart bizim işimize yarar ama bu kart işlem ücreti alıyor evet 1 TL işlem ücreti alıyor bu kart, 5 TL’de kart ücreti kesiyor yıllık yani ilk yüklemenizde direk -6 TL görebilirsiniz. Ama bir durum daha var bu kart size takip ve kullanıma açıp, kapatma imkanı sunuyor. Size ilk önce kartın resimlerini gösterip ardından Paypal Nakit’in online takip bölümünün görüntülerini sunarak yazımı bitirmek isterim.

Kart ile başlayalım.

Paypal 2

 

paypal1

Online takip ve para yükleme sistemini merak edenler..

Paypal online

Paypal Online

 

Bir sonraki makalemde Garanti’nin Cep-T Paracard’ı,Paypal Nakit’i ve İninal sahibi olursam karşılaştırmaları yapmaya çalışacağım. Peki siz hangi kartları karşılaştırmamızı veya anlatmamızı istersiniz? Yoruma bekliyoruz.

Hasan BALTA {Hasan BALTA}

2 yıllık İşletme Yönetimi mezunu, Yeni girişimci, eski radyo programcısı, keyifli ve faydalı konulara değinen 9 yıllık HT yazarı, eski AÇK sahibi. İletişim ve Bilgi için : hasanbalta@hayaleturk.com