Vizyona bu hafta 2’si yerli 8 film vizyona giriyor

Örümcek-Adam: Eve Dönüş (macera), Mine (gerilim), The Bye Bye Man (gerilim) gibi çeşitli türlerde yapımlar bu hafta vizyonda.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter’ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter’ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır..

Aile ,  Aksiyon ,  Fantastik ,  Macera  133 Dak. Jon Watts

Mine

Mike görevi sebebiyle sevdiği herkesi geride bırakmış bir adamdır. Ancak yaptığı planlar doğru gitmez ve elindeki suikast görevini tamamlayamaz. Başarısız suikast girişimi gerçekleştiren asker, kendisini bir çölün ortasında bulur. Çölde savunmasız kalan asker, karşısındaki tehlikeli koşulların psikolojik ve fiziksel şartlarına ayak uydurmak zorundadır. Hayatta kalmak için baş etmesi gereken sorunlarla baş edebilecek gücü var mıdır?

Gerilim 106 Dak. Fabio Guaglione,  Fabio Resinaro

The Bye Bye Man

Wisconsin’de üç üniversite öğrencisinin eski bir eve yerleşir. Bu dakikadan sonra başlayan olaylar zinciri, akla hayale gelmeyen aksiyonların başlangıcıdır. Önemli olan bu korkunç olaylara sebep olan şeyin ne olduğundan ziyade, kim olduğudur.The Bye Bye Man’in varlığından bir kere haberdar olmak, onun lanetiyle baş başa kalmak için yeterlidir.

Gerilim ,  Korku  96 Dak. Stacy Title

3 Nesil

Kız olarak dünyaya gelen Ray, çocukluğundan beri erkeksi özellikler gösterir ve gençlik döneminde de cinsiyet değiştirmeye karar verir. Yıllardır erkek çocuğu gibi yaşayan Ray, artık hormon tedavisi olmaya hazırdır. Ancak tedavinin başlaması için ailesinin yasal izni gerekmektedir.

Dram ,  Komedi  87 Dak. Gaby Dellal

Keman Öğretmeni

Genç Laerte’nin hayatı hiç de istediği gibi gitmemektedir. Müziğe olan aşkı ve müzikle ilgili hayalleri hala gerçekleşmemiştir. Sao Paulo’nun en belalı mahallesinin lisesinde müzik öğretmenliği yapmaya başlayan keman virtüözünün aklında tek bir şey vardır; senfoni orkestrasına girmek! Yaşadığı başarısızlıklardan bunalan ve kendini lisede bulan öğretmen, başlarda her ne kadar imkansız gibi görünse de hem lisedekilerin hayatını, hem de kendi hayatını değiştirecektir.

Dram 102 Dak. Sérgio Machado

Gênco

Ali Kemal, 5 yaşındayken başka dünyadan gelen biri ona süper güçler vermiştir. Fakat bu güçler sınırlıdır. Bu sınırlı güçlerle insanlara yardım eder. Kimliğini gizlemek için ise kostüm giyer ve kendisini Gênco olarak tanıtır.

Dram ,  Fantastik 80 Dak. Ali Kemal Çınar

Doru

Doru her şeyden habersiz sürüsüyle yaşayan bir attır. Sürüde tesadüfen eski bir İngiliz yarış atı olan Çenebaz’dan gerçekleri öğrenmesiyle birlikte Demirkır’la da tartışır.

2017 – Türkiye Animasyon Can Soysal

Spark: Bir Uzay Macerası

Güç delisi general Zhong 13 yıl önce Bana gezegeninin kontrolünü ele geçirmiştir. O günden beri gezegenin yönetimini elinde tutan kötü kalpli general bütün gezegeni lime lime etmekte ve gezegenin sakinlerini ağır bir boyunduruk altında yaşatmaktadır.

Animasyon ,  Komedi ,  Macera 91 Dak. Aaron Woodley

Kaynaklar:  Sinemalar.com, Beyazperde.com

Hayaleturk.com'da yayınladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 1841 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe