Kapat

Snapchat nedir ve emojilerin anlamları

SNAPCHAT NEDİR?

Kullanıcıların fotoğraf veya video çekebildikleri, bunların üzerine not ekleye bildikleri ve tüm bunları belli bir süreliğine paylaştıkları 1-10 sn bir sosyal medya uygulamasıdır

snapchat

 SNAPCHAT EMOJİLERİNİN ANLAMLARI

Sarı Kalp — İkiniz de birbirinizin best friends’isiniz. En fazla ona snap gönderilirken, o da en fazla snap’i sana gönderiyor. Yani birbirinizle en fazla snap alışverişi yapan best friends’isiniz.

❤️ ️Kırmızı Kalp — Son 2 haftadır birbirinizin #1 Best Friend’i iseniz ismin yanında kırmızı kap yer alır.

? Pembe Kalp — Son 2 aydır birbirinizin Best Friends ‘isiniz.

Güneş Gözlüklü İfade — Senin Best Friends’lerinden biri, onun da Best Friends’i. Yani bir ortak arkadaş iki kullanıcı için de Best Friend kategorisinde. Karşılıklı olarak çok fazla snap gönderimi de yapıyorsunuz.

? Yüzünü Ekşiten İfade — Best Friend’in onun da Best Friend’i. Karşılıklı olarak en fazla snap’i sen de o da Best Friends’i ile paylaşıyor.

Sırıtan İfade — Onların Best Friends’lerinden birisin. Ama onlar senin Best Friend kategorinde değiller. Onlar sana çok fazla snap gönderse de, sen onlarla pek paylaşım yapmıyorsun.

Gülen İfade — Senin iyi arkadaşın. Bu kişiye çok fazla snap gönderiyorsun ama bu kullanıcı senin Best Friends kategorinde değil, ama bu alana çok yakın.

Ateş — Yanında ateş emojisi görünen kullanıcı ile snapstreak’sin. Her gün birbirinize snap gönderiyorsunuz.

? 100 — Az önceki ateş emojisine ek; 100 gündür snapstreak olanlarda 100 emojisi görüntülenebilir.


 


 

Snapchat

Google PlayApp Store – Windows Store (Henüz Yok)

Furkan Şahin {Furkan Şahin}

Coder, Pc Uzmanı kendi çapında takılan üniversite öğrencisi