455520622_e8124163e2_b

Şampiyonlar liginde önceki yıllarda gördüğümüz Sony tekrar geri dönüyor!

Anlaşma ile birlikte UEFA Süper Kupası 2015, 2016 ve 2017 sezonları, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Finali ve UEFA Gençler Ligi Finalleri de yer alıyor.

 

SCEE Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jim Ryan “UEFA ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile sürdürdüğümüz ilişki bizim için oldukça önemli. Üç sezonluk yeni anlaşma için Sony olarak çok heyecanlıyız ve sponsorluk kapsamında hedef kitlemize yeni, eğlenceli ve heyecan verici PlayStation UEFA Şampiyonlar Ligi deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Sony Mobile Ticari İşler Başkanı Dennis van Schie “Bilindiği üzere, UEFA Şampiyonlar Ligi kulüp futbolunun zirvesi. Sony Mobile olarak biz de, dünyadaki futbolseverlere eğlenceli ve futbol konusunda tutkularını paylaşabilecekleri olağanüstü içerikler sağlayacağız. Bu sponsorluk, kullanıcılarımıza sürükleyici ve kendilerini de içerisine dahil edebilecekleri mobil deneyimler sunmamıza olanak sağlayacak.

UEFA Etkinlikleri SA Pazarlama Müdürü Guy-Laurent Epstein ise, “UEFA olarak Sony’nin sponsorluğunu uzatmasından çok memnun olduk çünkü PlayStation ile çok yakın bir işbirliği sürdürmekteyiz. Bunun dışında ayrıca Sony Xperia’nın da ortaklığa katılması bizim için memnuniyet verici bir gelişme oldu. Bu sponsorluklar ile UEFA Şampiyonlar Ligi’nde futbolseverlere çığır açıcı yeni eğlenceler ve heyecanlar sunacağız.”

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe