Spotify Premium, yeni yıllık üyelik paketi ile sınırlı bir süre için yepyeni bir fırsat sunuyor.

Bugünden itibaren yeni ve mevcut Spotify kullanıcıları* 10 aylık Premium paketi fiyatına 12 ay boyunca Premium üyelik hakkı kazanıyor. Bugünden Aralık ayı sonuna kadar, spotify.com/yearly adresini ziyaret eden kullanıcılar yeni Yıllık Premium Üyelik paketine sadece 139 TL karşılığında sahip olabilecek.

Halihazırda Spotify Premium üyelik paketinin aylık ücreti 13,99 TL ama Aralık sonuna kadar geçerli olan bu kampanya ile bir kerede 139 TL’lik ödeme yapan Spotify kullanıcıları, tüm yıl boyunca Premium paketi daha uygun bir fiyatla kullanabilecek. Tek seferlik ödeme ile 365 gün boyunca sınırsız müziğe kavuşacak olan kullanıcılar, bu yeni yıllık paketle aylık abonelikte her ay ödedikleri 13,99 TL’den de 2 aylık bir tasarruf fırsatı yakalayacak. Yıllık üyelik paketinin sona ermesiyle birlikte kullanıcı hesabı eski üyelik paketine, halihazırda kullanıcıların ödedikleri fiyat üzerinden geri dönecek.

spotify Bir kez öde, bütün yıl dinle!

Spotify yeni yıllık üyelik paket kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir. Kullanıcıların bu tarihe kadar spotify.com/yearly adresinden yıllık paketlerini almaları gereklidir.

*12 ayın sona ermesiyle birlikte kullanıcı hesabı eski üyelik paketine, halihazırda kullanıcıların ödedikleri fiyat üzerinden geri dönecek. Üyeliği bulunmayan kullanıcılar ise 12 ay sonunda ücretsiz hesaplarına devam edecek. Yıllık Premium üyelik paketi 31 Aralık tarihine kadar geçerli olup, sınırlıdır ve hak ve koşullara bağlıdır.

[vurgu color=”#dd3333″]Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın[/vurgu]

[irp posts=”16586″ name=”Spotify’dan yeni yıl sürprizi!”]

[irp posts=”14050″ name=”Spotify’da 2017 yazının en çok dinlenen şarkıları açıklandı”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir