Yılın en büyük kampanyalarından birini duyuran Spotify, yeni yıl öncesinde müzikseverlerin diledikleri anda reklam içeriği olmadan, yüksek kaliteli audio ses kalitesine sahip milyonlarca şarkıya erişim sağlayan üç aylık Spotify Premium paketini 1 TL’den daha az bir ücret karşılığında sunuyor.

Yeni yıl eğlenceniz için ister en çok dinlenen şarkılardan ister kendi favorilerinizden oluşan çalma listelerini hazırlamaya başlayın, Spotify’ın sürprizleri yeni yılın ruhunu yakalamanızı sağlıyor.

  • Daha önce kredi kartı bilgilerini sağlamamış ya da 30 günlük deneme paketi kullanmamış yeni Spotify Premium kullanıcıları için üç aylık paket sadece 0,99 TL.
  • 21 Ekim 2017 itibariyle aktif hesabı olmayan eski Spotify Premium kullanıcıları için üç aylık paket, tek paket fiyatına sadece 13,99 TL.

Kampanya, 31 Aralık 2017 tarihine kadar kayıt yaptıran ve kampanya şartlarına uygun olan kullanıcılar için geçerli olacak.

[irp posts=”8920″ name=”Spotify’da Profil Resmi Değiştirme Resimli Anlatım”]

Kendinizi yeni yıla Spotify ile hazırlamak kolay olduğu kadar fırsatlarla da dolu. 30 milyonun üzerinde şarkı ve 2 milyarı aşkın çalma listesi ile yeni yıla hazırlanırken müzikte sınırlarınız ortadan kalkacak.

yeni yıl spotify

Hemen satın almak için : https://www.spotify.com/intro/

Kampanya şartları ve koşulları için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın[/vurgu]

[irp posts=”8920″ name=”Spotify’da Profil Resmi Değiştirme Resimli Anlatım”]

[irp posts=”14050″ name=”Spotify’da 2017 yazının en çok dinlenen şarkıları açıklandı”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe