AKN’siz bir internet ile neler yapabilirsiniz?

AKN’siz bir internet hızınız asla düşmez. Ayın her günü 7 gün 24 saat aynı hızla internete bağlanırsınız. Diğerleri size bu fiyata 50-75 hadi bilemediniz 100 GB gibi kotalar verirken, TurkNet’te kotasız, gerçek sınırsız ve özgür internetin tadına varırsınız.

  • Ayda istediğiniz kadar Full HD hatta 4K kalitede film izleyebilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar web sayfası ziyaret edebilirsiniz.
  • Yüklü dosyalarla dolu, sınırsız e-posta alıp gönderebilirsiniz.
  • Hızınız düşmeden yüksek çözünürlüklü görselleri dilediğiniz gibi indirebilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar şarkı indirebilirsiniz, bütün gün müzik dinleyebilirsiniz.
  • Youtube’un tadını hiç olmadığı kadar çıkarabilir, korkmadan videoları izleyebilirsiniz.

AKN’siz İNTERNET’E HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

TurkNet altyapısı tüm abonelerin AKN’siz internet kullanmasını kaldırabilir mi?

TurkNet’in yedekli ve güçlü kendi altyapısı, dev firmalarla yurtdışı çıkış iş birlikleri bulunuyor. Biz zaten uzun zamandır tüm müşterilerimize Türkiye ortalamasının çok üstünde, aylık 150 GB AKN’yi veriyorduk. Nisan 2017’de de aktif altyapımızı kullanan tüm TurkNet’lilerin AKN’lerini kaldırdık. Aktif altyapımızda olmayan tüm mevcut TurkNet’lilerin kotalarını da yaz boyunca 250 GB’ta yükselttik. Nisan ayından sonra gelen müşterilerimize de yıl içerisinde istedikleri zaman kullanacakları 4×50 GB ekstra kota hediye ettik. Tüm bu uygulamaları başarıyla yaptık ve altyapımızda herhangi bir sorun gözlemlemedik. Kısacası bir süredir kapasitemizi test ediyorduk ve neticesinde bu testlerden olumlu sonuçlar aldık.

TurkNet altyapısının mevcut ve yeni gelecek tüm müşterilerine adil kullanım kotası olmayan gerçek sınırsız internet deneyimi yaşatmak için yeterli olduğunu, tüm kamuoyu ile paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Birileri TurkNet’e dur demez mi?

Telekomünikasyon piyasasını düzenleyici kurum olan BTK, bir süredir AKN ile ilgili uygulamaların tüketici açısından iyileştirilmesini istiyor. AKN’siz interneti engelleyen herhangi bir yönetmelik ya da kanun yok, tersine devletimiz de bu konuda bizimle aynı fikirde.
Bu bir “Pazarlama Hilesi” olabilir mi?

Telekomünikasyon sektörünün oluşturduğu algı, iyi niyetli uygulamaların bile şüpheyle karşılanmasına neden oluyor. TurkNet olarak bizim amacımız bu algıyı değiştirmek ve güvenilir, sözünde duran, olması gerektiği gibi düzgün hizmet sunan operatörler olabileceğini kanıtlamak. Bu konuda öncü rolü üstlenmeyi ve sektörün dinamiklerini değiştirmeyi hedefliyoruz.

Biz olması gerekeni yapıyoruz. Her gün, daha da iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.
Siz de mi TurkNet’li Olmak İstiyorsunuz?

Benzersiz bir internet deneyimi için siz de TurkNet’li olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirsiniz. Müşterimiz olduğunuzda eğer aktif altyapımız içindeyseniz altyapınızın desteklediği maksimum hızda AKN’siz paketlerden yararlanabileceksiniz. Aktif altyapımızda değilseniz bölgenizde VDSL hizmetimiz varsa 35 Mbps, ADSL hizmetimiz varsa 16 Mbps’e kadar hızda gerçek sınırsız AKN’siz internet deneyiminden yararlanabileceksiniz.

AKN’siz İNTERNET’E HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN


[irp posts=”13277″ name=”En Sevilen Yabancı Diziler Bu Paketle Evinizde!”]

[irp posts=”13228″ name=”Sahaların Yıldızları Ekranlarınızı Süsleyecek!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir