“Hızlı ve Öfkeli” serisinin 9. Filmi olan “Fast and Furious 9” çekimlerinden, filmin başrol oyuncusu Vin Diesel bir videou paylaştı.

Sinemalar.com’un haberine göre, 22 Mayıs 2020 tarihinde izleyicisiyle buluşması merakla beklenen “Fast and Furious 9” çekimlerinden paylaşılan videoda, Vin Diesel yani Dominic Toretto, kalabalık bir caddeye önce arabasıyla gelirken görünüyor. Daha sonra arabasından inip etrafa bakıyor. Filmin çekimlerine dair detaylar da gördüğümüz videoda, sahnenin bitişinin ardından Vin Diesel, filmin hayranlarına sesleniyor.

[irp]

[irp]

Konusu ve tam adı henüz açıklanmayan “Fast and Furious 9”ın senaryosunu  Daniel Casey, Chris Morgan ve Gary Scott Thompson’dan oluşan bir ekip kaleme alıyor. Merakla beklenen aksiyon filminin yönetmenliğini ise, önceki filmlerde de yönetmen koltuğunda yer alan Justin Lin üstleniyor.

“Fast and Furious 9” Michelle Rodriguez’i yeniden Dominic Toretto’nun sevgilisi/eşi Letty rolü ile; Jordana Brewster’ı ise kız kardeşi Mia olarak izleyeceğiz. Serinin önceki filmlerinde yer alan  Ludacris, Tyrese Gibson  Nathalie Emmanuel de “Fast and Furious 9”la geri dönüyor. Ayrıca Shaw’un annesini canlandıran Helen Miren ve en son kötü karakterimiz Cipher’a hayat veren  Charlize Theron’da filmde yerlerini alacaklar. “Fast and Furoius 9” da en son “Hoobs and Shaw” da izlediğimi Dwayne Johnson’ın yer almayabileceği de konuşulanlar arasında…

[irp]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir