Ülkemizde yeni yeni temelleri atılan internet dizisi sektörü gün geçtikçe daha da büyüyor. Yurtdışındaki çoğu ülkelerde yaygın olan internet dizilerinin, yerli versiyonlarını ülkemizde de yayınlanması ve gelişmesini görmek bizi mutlu ediyor.

2016’nın başlarından beri hazırlık aşamasında olan YouTube dizisi; Hile geçtiğimiz günlerde ilk bölümünü yayınladı. Daha önceden YouTube’ da film eleştirmenliği yaparak dikkat çeken, Filmler ve Filmler kanalı altyapısında çekilen bu dizi beklentiyi çok yükseltmişti. Oyuncu kadrosunda  Murat Şen, Neslihan Ulusoy, Sezer Soykök ,Ebru Sarıtaş, Çiğdem Aydu, Cem Asan, Andaç Ulukaya, Taner Şahin gibi isimler yer almakta.

İlk bölümden bazı izlenimlerimiz gayet olumlu yönde oldu. Konusu bakımından ülkemizde daha önceden pek yapılmamış oyun ve yazılımla alakalı bilim kurgu dizi olarak farkını ortaya koymuş. Dizideki ara geçişler ve çekim yerleri günlük hayatımızdan olduğu için diziyi daha çabuk benimsememize yol açıyor. Dizinin başlangıcındaki bazı dış sesler ve soru cevap kısımlarında bazılarımızın kendilerinden birkaç parça bir şeyler bulması mümkün. Dizinin çok akıcı ve sürükleyici olması ve internet dizisi olması sebebiyle süresinin kısa olması bölümün hemen bitmesine sebep oluyor. İlerleyen bölümlerde ne gibi gelişmeler olacağını ve dizi süresinin uzatılıp uzatılmayacağı sorularının cevaplarını merakla bekliyoruz.

[vurgu color=”#dd3333″]Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın[/vurgu]

[irp posts=”15967″ name=”IMDb Sıralamasındaki İlk 5 Film #1″]

[irp posts=”17847″ name=”Sinemalarda bu hafta 8 Film Vizyonda 8 – 15 Aralık 2017″]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir