Dünyaca ünlü markaların ve butik tasarımcı ürünlerinin yer aldığı  ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri bu yıl 250’ye yakın marka ve 15 binin üzerinde ziyaretçi ile kendi rekorunu kırdı.

Ziyaretçilerine hem ayrıcalıklı alışveriş imkanı sunan hem de çeşitli aktivitelerle eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri rekor bir ziyaretçi sayısı ve alışveriş hacmi ile sona erdi.

250’ye yakın seçkin markanın katılımıyla Volkswagen Arena’da gerçekleşen etkinlik bu yıl 15 binden fazla kişiyi ağırladı. Yılbaşı gibi özel dönemlerin perakende, yeme içme, hizmet ve daha birçok sektör açısından önemli bir dönem olduğuna dikkat çeken Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan, “Yılbaşı öncesi alışverişi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok önemli. Bu dönemin en büyük etkinliğini ZUBİZU olarak beşinci kez başarıyla gerçekleştirdik. Gördüğümüz ilgi her yıl daha büyük adımlar atmamız için bize cesaret veriyor. ZUBİZU olarak çok değerli bir markamız var ve yaptığımız her iş markamıza uygun bir yaklaşımda gerçekleşiyor. Etkinliğe katılan markaların seçiminden genel organizasyonel detaylara, dekorasyonun zerafetinden müziklerin seçimine son derece titiz bir çalışmanın eseri olan bu etkinlik her yıl daha da geniş kitlelere keyifli bir alışveriş ortamı oluşturacak. Katılan markaların gelecek sene için şimdiden rezervasyon yaptırmak istemesi doğru bir platform oluşturduğumuzun bir göstergesi“ dedi.

Üç günde 15.000 den fazla ziyaretçi ağırladık

Hakan Kaplan; “Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de alışverişin en fazla yapıldığı dönemlerin başında aralık ayı geliyor. Biz de alışveriş dünyası için çok önemli olan bu dönemi ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri ile değerlendiriyoruz. Yoğun istek üzerine bu yıl üç gün süren ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde katılımcı marka sayısı ve ziyaretçi sayısı bakımından kendi rekorumuzu kırdık. Üç günde on beş bini aşkın seçkin ziyaretçiyi ağırlayarak onlara hem eğlence hem alışverişi aynı ortamda sunduk.

 Hedefimiz ekonomiyi canlandırmak

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nin bir yandan markalar ve tüketiciler için fırsatlar sunarken bir yandan da ziyaretçilerin keyifli vakit geçirmelerini sağladığını söyleyen Hakan Kaplan, “Hedefimiz, Yılbaşı Alışveriş Günleri etkinliği gibi etkinliklerimizle perakende sektörünü canlandırmak. ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri etkinliğimiz artık bir marka haline geldi. Amacımız tüketici tarafından bu denli sahiplenilen bir etkinliğin yılbaşı döneminde İstanbul’un yeni yıl alışverişini hareketlendirmesi. Ekonominin çarkları bu gibi etkinliklerin de desteği ile daha sağlıklı dönüyor. Bu tür özel günlerde tasarım markalarına ve perakendecilere böyle platformlar sunarak onları tüketicilerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe