Birçok doğal güzelliği ve geniş potansiyeline rağmen gerekli görülen patlamayı bir türlü yapamadığı düşünülen İzmir, inşaat sektörünün yaptığı atılım ile kendisine yakışır bir gelişim sürecine girdi.

İstanbul ve Ankara’nın ardından 4 buçuk milyona yakın nüfusu ile Türkiye’nin en büyük üçüncü şehir konumunda bulunan İzmir, son yıllarda hayata geçirilen ve inşası devam eden yüzden fazla markalı konut projesi ile yalnızca İzmirlilerin değil tüm Türkiye’nin ve hatta yurtdışından yatırımcıların gözdesi olmuş durumda. İzmir inşaat firmaları son yıllardaki yükselişi rakamlara dayanıyor. TÜİK verilerine göre İzmir konut projeleri gerek konut satışı gerekse emlak endeksi bakımından İstanbul ve Ankara ile yarışır durumda. Projedefirsat.com web sitesini ziyaret ederek İzmir inşaat projeleri arasında karşılaştırma yapabilir ve geniş bir bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Konut Projeleri Avantajları

Kentsel dönüşüm projesinin hayata geçirmesiyle şahlanan inşaat sektörü için İzmir, tam bir cazibe merkezi konumunda. Egenin incisi İzmir, tatil bölgelerine yakınlığı ile büyük bir avantaja sahip. İstanbul’un koşuşturmasından kaçarak kendini Ege’ye atan binlerce vatandaş için hem sakinliği hem de büyük şehrin avantajlarını bir arada sunuyor. İstanbul – İzmir otoban projesi ve Ankara – İzmir yüksek hızlı tren projesi gibi ulaşım projeleri, İzmir inşaat sektörünün daha da canlanmasında rol oynuyor. İstanbul ve Ankara’da inşaat sektörünün neredeyse üst sınıra ulaşmış olmaları da mega dev inşaat firmalarının İzmir’e yönelmesine sebep oldu. Her yaşam tarzına uygun, farklı standartlarla inşa edilen İzmir konut projelerini Projede Fırsat sitesinden detaylarıyla görebiliriniz.

ingilizce çeviri

İzmir Konut Projeler Fiyatları

İzmir inşaat projeleri gerek fiyat gerekse yaşam standartları açısından vatandaşlara çeşitli opsiyonlar sunuyor. Bazı İzmir konut projeleri; lüks, konfor ve hatta fiyatlarıyla İstanbul konut projeleriyle yarışır durumda. Ancak uygun fiyatlarla ev sahibi olabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz onlarca opsiyonda İzmir inşaat projeleri arasında yer alıyor. Şehrin hemen her bölgesinde yükselen dev konut projeleri arasında lokaysan ve yaşam standartları göz önüne alınarak büyük fiyat farklılıkları görülüyor. İzmir konut projeleri hakkında en doğru ve en güncel bilgiye ulaşmak ve fiyat karşılaştırması yapmak için projedefirsat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir