Günden güne burada sizlerle teknoloji hızından bahsediyoruz ve gelişmeleri kaçırmadan takip etmeye çalışıyoruz.

Hepimizin hayalinde ilginç teknolojik buluşlar olabilir ya da ‘’şu olsa ne güzel olurdu’’ dediğimiz buluşlar vardır. Örneğin çamaşırı yıkayıp kurutan makineden ütülenmiş, katlanmış çıkmasını sağlayan bir buluş bekleyebiliriz. Evde günlük işleri yapmaya yardımcı bir yapay zeka da fena olmaz. Bunlar günlük hayatta bizim işlerimizi kolaylaştırsın diye istediğimiz şeyler. Birde daha hızlı,heyecanlı,eğlenceli olmak için istediğimiz buluşlar var. Mesela uçan arabalar. Bunlar gibi 7 den 77’ye hepimizin farklı hayalleri olabilir.

Yazı önerisi
Apple, Face ID ve Touch ID ile iCloud’a Girişi Test Ediyor

Sylvian Viau’da hayallerinde sürekli uçan arabalar olan ve teknolojik ilerlemeyi bu konuda heyecanla bekleyen biri. Kendisi bu merakını biraz yenmek için uçan arabalar olsaydı nasıl olurdu demiş ve bu sorusunun cevabı olarak ortaya çok güzel tasarımlar çıkarmış.

Tasarımlarını kendisinin yapmış olduğu Sylvian’ın bu merakından sonra ortaya güzel bir koleksiyon çıkmış. İlk olarak düşündüğü tasarım yeni model arabaların uçması değil ‘’eski model arabalar uçsaydı nasıl olurdu’’ diye şekil almış. Günümüzde kullanılmayan birkaç model arabayı tasarlamaya başlamış ve ortaya bu ilginç görüntüler çıkmış. İlk çalışma yaptığı araç Citroen markası olmuş.

Yazı önerisi
Siz Dinlenirken ''Moley'' Yemeğinizi Yapacak

Geleceğe dönüş filminden esinlenen tasarımcı koleksiyonun ana parçası olarak filmde kullanılan DeLorean marka aracı seçmiş.

Belki çok yakında garajımızda olmaya başlayacak olan uçan araba tasarımlarından bazıları bu şekilde.

Yazı önerisi
Yurt dışından en fazla 5 ürün sipariş edilebilecek

Kaynak:  https://www.behance.net/SViauDesign

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 7345 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe