Reklam Alanı
Apple Kategorisindekiler

Apple’ın Başı Belada

Bu aralar iPhone X’le gündemde olan Apple çok büyük bir tehditle karşı karşıya....

ios 11 iphone x

iOS 11.2 yazılım güncellemesi yayınlandı!

iOS 11.2 güncellemesinde neler var. iOS 11 işletim sisteminin ikinci büyük güncellemesi olan iOS 11.2‘yi yayınladı....

Kızların tercihi iPhone

KizlarSoruyor ‘da yeni bir anket yapıldı. Erkek adayların da oy kullandığı ankette kadın üyelerin tercih ettiği telefon mark...

ios 11 iphone x

iOS 11.1.2 yazılım güncellemesi yayınlandı!

iOS 11.1.2 güncellemesinde neler var. Apple, iPhone X kullanıcılarının 2 büyük hatasını çözen güncelleme yayınlandı....

İphone X’e Kafa Tutan Xiaomi Mi Mix

Bu aralar ismini duyurmaya başlayan Çin asıllı firma  Xiaomi’nin  rakibi akıllı telefon firmalarının zirvesinde bulunan Apple gibi...

300 Metreden Atılıp Sağlam Çıkan iPhone

İphone X Amerika’da satılmaya başlandığı için yurt dışında sağlamlık testlerini yapmaya başladılar. Yurt dışındaki bazı çılgın you...

ios11 güncelleme

iOS 11.1.1 yazılım güncellemesi yayınlandı!

iOS 11.1.1 güncellemesinde neler var. Yeni güncelleme 45 MB büyüklüğünde hata düzeltmeleri ve Hey Siri‘nin çalışmamasına ned...

iPhone X Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Akıllı telefon üretiminin devlerinden biri olan Apple, iPhone serisinde onuncu yılına özel olarak çıkardığı İphone X yakında ülkem...

iPhone X’in Üretim Maliyeti Belli Oldu

Apple’ın diğer Iphone serilerinden ekran ve özellikleri bakımından  farklı olarak ürettiği iPhone X’in üretim maliyeti belli oldu....

samsung

Samsung’dan iPhone Kullanıcılarına Büyük Gönderme

Akıllı telefon üreticilerinin en büyük iki rakibi olan Iphone ve Samsung arasındaki göndermelere bir yenisi daha eklendi....