İşDünyası

sahibinden.com’a fotoğraf yüklemek artık çok kolay!

Türkiye’nin en büyük e-Ticaret platformu sahibinden.com, geliştirdiği yeni ürün ve hizmetleriyle ilklere imza atmaya devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olan Mobilden Web’e Fotoğraf Yükleme uygulaması ile sahibinden.com kullanıcıları, bilgisayarları üzerinde ilan verirken QR kod veya anlık bildirim ile telefonlarındaki fotoğraflarını ilanlarına ekleyebiliyor.

Picasso beyaz yakalı olsaydı ne yapardı?

Bugüne kadar hiç workshop’a katılmayanlar için güzel bir fırsat! ArtBizTech, düzenlediği workshop’larla şirketlerin insanı odağına alan, yaratıcı ve yenilikçi fikirler geliştirmesine destek oluyor. Tasarım odaklı düşünme anlamına gelen Design Thinking metodolojisi, pazarlamadan İK’ya, üretimden tedarike her birimden çalışanın, yaratıcılık, kavramsal düşünme, görsel düşünme, duygusal zeka, doğru soruları sorma gibi bilgi ve becerileri kazanmasını sağlıyor.

Pegasus biletleri Masterpass ile daha kolay alınacak!

Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard ile seyahat alışkanlıklarını değiştirerek havacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Pegasus Hava Yolları, misafirlerinin hayatını kolaylaştıracak bir iş birliğine imza attı. Pegasus Hava Yolları, Mastercard iş birliğiyle Pegasus’un mobil uygulamasından gerçekleşen bilet alımlarında Masterpass kolaylığını ve güvencesini misafirlerinin kullanımına sundu.

E-ticaret sektörüne girmek istek isteyen gençlere büyük fırsat!

Geçtiğimiz aylarda Türk Asıllı Alman Yatırımcı Ediz Akın tarafından satın alınarak yeni döneme giren İstanbul Bilişim, satış ve pazarlama alanındaki deneyimli kadrosunu genişleterek gençlere iş fırsatları sunmaya hazırlanıyor. E- Ticaret sektörüne girmek isteyen gençler için büyük bir fırsat sunan İstanbul Bilişim, şirketin genel merkezinde yürütülen E-ticaret faaliyetlerinde yer alacak personellerin yanı sıra elektronik ürün ve beyaz eşya satışı yapan mağazaları için de kolları sıvadı.


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe