Değişim de dönüşüm de doğada var olan tüm canlılar için kaçınılmaz olan bir durum. Nitekim dünyada gelişen dünya düzenine bağlı olarak birçok yeni olgu ile karşı karşıya geliyor. Her anlamda daha iyiye, daha güzele bir doğru bir değişim yaşanıyor ki bu değişimlerden bir tanesi de otelcilik anlayışında oluyor.

İnsanların eskiden sadece konaklama aracı olarak görüp temiz olmasını yeterli gördükleri otellerden bugün kişinin kendi evinde hissedebildiği ya da hayallerini bile zorlayan ve tatilden dönmek istemeyeceği özellikte, güzellikte oteller ortaya çıkıyor ki işte o otellerden bir tanesi de The S Alaçatı.

Alaçatı Hakkında Kısa Kısa

The S Alaçatı hakkında bilgi vermeden önce son yıllarında gözde tatil yeri olan Alaçatı hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Alaçatı’ya gelmek için bu otel son derece güzel bir tercih ama bunun yanında elbette başka yapılabilecek olan şeyler de yok değil.

Bu etkenlerin başında elbette rüzgar sörfü yapmak ya da yapanları izlemek geliyor ki rüzgar sörfü denilince Alaçatı sadece ülkemizin değil dünyanın da sayılı noktaları arasında geliyor. Bölgede yapılan ot festivaline katılmak, sakızla yapılan ürünlerini denemek, meşhur Hacımemiş sokağında dolaşmak, şahsına münhasır evleri arasında dolaşmak, antikacıları ziyaret etmek, bol bol fotoğraf çekmek ve daha bir sürü şey için Alaçatı ideal. Üstelik yaz dönemlerinde çok kalabalık olmasına rağmen, diğer aylarda oldukça sakin ve kafa dinlemek için ideal.

Nasıl Konaklama Yapılabilir?

Tüm bunları yaptıktan sonra otele dönerek sonsuzluk havuzunda mavinin tüm tonları içinde yüzebilir, usta aşçıların hazırladığı yemekleri yiyebilir, günün yorgunluğunu odanızda size sunulan ikramlar ile atabilirsiniz.

Otelin telefonlarından önceden ödeme yapmadan rezervasyon yaptırabilir ve otele girince ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanında kredi kartıyla taksit yaptırarak da ödeme yapma şansınız bulunuyor.  Fiyatların oldukça uygun olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yanında otele ulaşımın çok kolay olduğunu da belirtmek gerekiyor.  Eğer geldiğinizde internete girmeniz gerekir ise otelde ücretsiz olarak Wi Fi olanağının da bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Konum olarak da denize 0 ve odalar oldukça ince bir zevk ile döşenmiş bunu da özellikle belirtmek gerekir.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”28949″ name=”Yurt Dışına Çıkacaklar İçin 10 Önemli Öneri”]

[irp posts=”28914″ name=”Başarılı bir kariyer için edinmeniz gereken 5 yetenek”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir