Archer’ın Black Desert evrenine katılmasından bu yana neredeyse 1 ay geçti. Maceracılar Kara Ruh’un desteğiyle yeteneklerini geliştirip, Archer ile yeni maceralara atılmaya çoktan başladı. Yeni yılda birçok etkinlikle beraber oyun içinde sürprizler hazırlayan Black Desert, aynı zamanda Maceracılar’ın Archer ile yaşadıkları macerada 56. ve 57. levellere ulaştıkları zaman kazanacakları yeni yetenekleri tanıtıyor.

Archer ile 56 ve 57. levellere erişen maceracılar, Archer karakterlerinin yeni, gelişmiş yeteneklerinin tadını çıkarıyor. Archer ile 56. levele ulaşan maceracılar, onlara sunulan iki Archer yeteneğinden birini öğrenebiliyor. Patlayan Ok Yağmuru veya Püskürten Aegis bunlardan birkaçı. Oyun tutkunları, Archer level 57’ye ulaştığında ise Ağaç Damarı Fırlatma veya Ağaç Damarı Parçalama Ulti yeteneklerinden birini öğrenebilme şansı yakalıyor.

[irp]

Black Desert, 2019 yılının en büyük sürprizi için kolları sıvadı!

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yılın ilk etkinliği olarak 16 Ocak tarihinde, yeni “Gölge Arenası” PvP Battle Royale moduyla aksiyona heyecan katmaya hazırlanıyor. Büyük bir yeniliğin habercisi olan “Gölge Arenası” etkinliği ile ilgili detaylı bilgiler ise şu şekilde; Gölge Arenası’na Kara Ruh olarak giriş yapan maceracılar kendilerine uygun karakteri arayıp bulmakla başlayıp, ihtiyaçları olan yetenekleri öğrenerek ve eşyaları toplayarak, hayatta kalan son kişi olma yolunda kıyasıya mücadele edecekler. Şimdiden hem Maceracılar arasında hem de MMORPG oyun severleri arasında büyük merak uyandıran bu etkinlik ile ilgili detaylı bilgiler çok yakında!

[irp]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe