Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir İlaç, Tüketici Sağlığı, Hayvan Sağlığı ve Tarım Ürünleri alanında faaliyet gösteren Bayer, bu alanlardaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlere odaklanmaya devam ediyor. Bayer, iş dünyasına yeni bir soluk getiren ve rekabeti yaratıcı bir şekilde yükselten Start-up şirketlerini, 2018’de hayata geçen Grants4Apps Turkey Girişim Hızlandırma Programı gibi, uzun süredir uygulanan programlar ve çalışmalar ile destekliyor.

İnovasyonun tüm iş dünyasında etkili bir şekilde yaşatılması ve yaygınlaştırılabilmesi için hâlihazırda sağlık dikeyinde Türkiye’de kurulan Türk Start-up şirketlerinin tanıtılması amacıyla Bayer, bu şirketlerin tek bir görsel üzerinde isim ve logoları ile yer alacağı ve belli mecralarda paylaşılacağı bir çalışma hazırlıyor.

 

Bayer, sağlık dikeyinde Türkiye’deki Start-up’ları bu çalışmada yer almaya davet ediyor. Yer almak isteyen firmaların yasal logo, şirket unvanı ve çalışma alanını grants4apps.tr@bayer.com adresine göndermesi gerekiyor. Bu firmaların unvan ve logoları, Türk Start-up şirketlerini tanıtmak amacıyla Bayer Türk tarafından hazırlanan listede yer alacak ve söz konusu liste yazılı ve görsel basında, sosyal medyada ve pek çok farklı mecra ve alanda paylaşılacak.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”27028″ name=”İşte geçmişten bugüne Türkiye’nin hitleri!”]

[irp posts=”27024″ name=”Bu tuzağa dikkat! 300-500 liraya e-ticaret sitesi yapılmaz!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir