Olur mu hiç öyle şey demeyin, oluyor. Uzmanlar burun şeklinizin kişiliğinizi ele verebileceğini söylüyor. Kulak-burun-boğaz ve boyun cerrahisi uzmanı Op.Dr.Bahadır Baykal yüzümüzdeki her noktanın, özellikle burnun insane karakterini çözümlemede önemli olduğunu vurgulamış. Buna göre;

  • Kalkık bir burna sahipseniz kendinize güveninizin tam olduğunu ve yeni fikirlere açık bir insan olduğunuzu söyleyebiliriz. Samimi, cömert ve açık kalpli olma özelliklerinizin yanı sıra keçi gibi de bir inadınız var.Örnek mi istiyorsunuz? Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın burnuna bakın.

  •  Uzun ve düz bir burnunuz varsa dünyadaki nadir insanlardan birisiniz demektir. Bu burun çeşidi nadir olarak görülmekle birlikte bu burna sahip olan kişiler disiplinli,dürüst ve sadık bir karakterin sinyalini verir. Bir de hayatlarında hedefledikleri her işte başarılı olurlar. Beren Saat gibi.
Yazı önerisi
Evde Tasarruf Yapmanın En Kolay 10 Yöntemi

  • Şahin burunlu insanlar biraz asi ve sıradışı. Diğer insanların ne düşündüğü onları pek de ilgilendirmiyor. Örnek olarak Kenan İmirzalıoğlu’nun burnuna bakabilirsiniz.

  • Hem mükemmelliyetçi hem de şüpheci bir karakteriniz varsa yüksek bir ihtimalle aşağıya doğru eğimli bir burnunuz var.Seçimler yapmakta zorlandığınızı ve zorluklar karşısında kolay kolay pes etmediğinizi biliyoruz. Örnek mi? Prens William ve Tarkan’ın burnuna bakın.

  •  Geniş bir burnunuz varsa kendi dünyanızda duygusallığınızla yaşıyorsunuz.Aynı zamanda sosyal ve cömert olduğunuzu da söyleyebiliriz.Biraz da özgür yaşamaya meraklısınız. Sarah Jessica Parker gibi.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 9460 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe