Herkesin merakla beklediği Çiftlik Bank Ceo’su Mehmet Aydın, yeni bir ses kaydı yayınladı, bu ses kaydının gerçek olup, olmadığını kimse bilmiyor ama çok yakında para iadesi yapacağını söyledi.

Çiftlik Bank, sistem olarak mükemmel olmasına rağmen son zamanda Çiftlik Bank yatırımcılarının başı çok büyük ağrıdı, kimi iflas etti, kimi borç batağında bu konuda ortalık karışık, bu karışıklığı gidermek isteyen Mehmet Aydın, Uruguay’dan bir açıklama yaptı. Youtube üzerinden yayınlanan bu ses kaydının ne kadar doğru olduğu bilinmiyor ama şahibeli bir durum gibi duruyor.

[irp posts=”24046″ name=”Çiftlik Bank Ceo’su sırra kadem bastı !”]
Alttaki videoda bulabileceğiniz videoda ses kaydı mevcut, ne kadar doğru bir kayıt olduğunu bilmiyoruz ama, ses kaydı ile ilgili videoyu yükleyen kişinin kim olduğu bilinmiyor.

Ayrıca Adalet Bakanı Abdülhamit Gül bu konuyla ilgili şu sözleri sarfetti ; “Ceo Mehmet Aydın için şikayet gelir gelmez yurtdışı yasağı konuldu ancak vatandaşlarımız para geliyor diye şikayet etmemiş. Yasak konulduğunda kaçtığı anlaşıldı, iadesi için savcılarımız tüm tatbikatı yapıyor.

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir