2018 yapımı olan Deception dizisi ünlü bir sihirbazın polise danışmanlık yapmasını konu alıyor.Aldatma ve yanılsama kullanarak işlenmiş suçları çözmek için bu alanda uzman olan ünlü sihirbaz Cameron Black polise danışmanlık yapıyor.Polisiye ve illüzyonun harmanlandığı güzel bir diziydi.Dizydi diyorum çünkü ilk sezonu biten dizi ikinci sezon onayını alamadı.

Amerikan dizilerinde moda olan polis danışmanlığı (deyince akla ilk Mentalist’in gelmesi) bu sefer bir sihirbazın danışmanlığı ile karşımızda.Cameron Black ünlü bir sihirbazdır.Bir gün kardeşi bir kadını öldürmekle suçlanır.Kardeşini hapse atanları ortaya çıkarmak için FBI danışmanı olur:Hem davaları çözmeye çalışır hem de kardeşinin masum olduğunu ispatlamaya çalışır.Bu işte yalnız değildir sihirbazlık ekibi de ona yardım eder.

Dizi de erkek kardeşin başka bir hikayesi var ama izlemeden önce dizinin büyüsünü bozmamak adına yazmadım.Yanılsama ve aldatma sanatı akıllıca kurgulanmış bir dizi.Her bölüm farklı bir suçun işleniş şeklini bulmaya çalışıyor FBI ve sihirbazlık ekibi.Biz de illüzyona ve akıl oyunlarına doyuyoruz diziyi izlerken.

Polisiye dizi sevenler aynı zamanda da sihirbazlık numaralarına ilgisi olanlar mutlaka izlemelisiniz tavsiye ediyorum.

 

Konusu:”Cameron Black, oldukça ünlü bir sihirbazdır. Kariyerinde hızla ilerlerken, başına gelen bir skandal sonucu düşüşe geçer. Sanatını uygulayacak alan bulamayan Cameron, kendisine yeni bir dünya yaratır. Aldatma, yanılsama ve etki sanatını dünyadaki ilk ilizyonist danışman olarak uygulayacaktır. FBI’da çalışmaya başlayan Cameron, açıklaması zor olan suçları çözmeye, suçluları ve casusları aldatma yeteneği ile yakalamaya çalışacaktır. ”

Yazı Önerilerimize Bakmayı Unutmayın

[irp posts=”28638″ name=”D&R – Kitapyurdu ve İdefix’te En Çok Satılan 5 Kitap – 25 Haziran – 1 Temmuz”]

[irp posts=”28664″ name=”Kaspersky Lab uyarıyor, Mobil cihazlarında parola kullanın!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir