Başta Hürriyet olmak üzere birçok haber sitesinde Detaymaxinet’in de saadet zinciri olduğu ve hazırlanan raporların ardından kapatılacağı haberleri gündeme geldi.Bunun üzerine DetayMaxiNet üyeleri harekete geçti ve ünlü imza sitesi change.org’den imza toplamaya başladı.

Aşağıdaki linkten bu kampanyayı görebilirsiniz. Şuan da ise  16.326 kişi imzalamış görünüyor. Ve destek sayısı hızla artmaya devam ediyor…

Destek vermek için: https://goo.gl/zFJCPs

Sitede yer alan açıklama ise şöyle:

Firmadan yapılan açıklama şu şekildedir;
Değerli kullanıcımız, son zamanlarda çeşitli medya organlarında şirketimizi karalama çalışmalarının hepsinin başarısız olacağı, kurulduğu günden itibaren Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde çalışmaya devam eden şirketimiz, bugüne kadar faal durumda olan Maxinet projesinin yanında dijital reklam projemiz olan Maxivision ile gücümüze güç katarak yolumuza devam edeceğimizi gururla bildirirken, ailemizin birlik ve beraberliğine zarar verilmesine müsaade etmeyeceğimizi belirtiriz. En güncel ve doğru haberleri Maxivision ekranımızdan takip edebilirsiniz. Detay Maxinet A.Ş. B331

Peki medya kuruluşlarının amacı nedir?
Üye sayısı 40 bine dayanan bir güçten ne isteyebilir? Tabiki okuyucu sayısının arttıracaklarını düşünerek bu makaleyi paylaşmışlardır. Düşünsenize 40 bin üye aslı astarı olmayan bu makaleleri okuyacak, hatta üye olmayı düşünen ve bunların yakınları ile çok yüksek bir tiraj elde etmeye çalışmaktadırlar. Bu yalan haberleri yapacaklarına detaymaxinet şirketiyle SEO işlemi için anlaşmış olsalar, daha iyi olmazmıydı.

Detaymaxinet’e neden destek olmalıyız?
Web siteleri için SEO hizmeti yaptıran firmalar;  google, yandex gibi firmalara milyarlarca dolar ödeme yapıyor. Bizim Türk girişimcimiz bir yazılım geliştirmiş, o girişimciyi destelemek yerine yalan haberlerle batırmak istemekteler. Sayın medya editörleri bu firma batınca başınız göğe mi erecek. Kime hizmet ediyorsunuz anlamış değilim. Türkeye’deki firmalar web sitelerine SEO hizmeti yaptırmak için gitsinler yabancı firmalara ödeme yapsınlar. Ülke içerisindeki döviz buhar olup başka ülkelere mi gitsin?

Çözüm;

Bu güne kadar söyledikleri ve uyguladıkları sistemden biz üyeler olarak son derece memnunuz , üye olmayıp sadece dışarıdan edinilen bilgilere göre olumsuz yorum yapmalarını ve şirketimizi karalamalarını doğru bulmuyoruz.Lütfen Şirketimiz hakkında en doğru bilgiyi biz üyelerden dinleyiniz.DetayMaxinet hakkında hiçbir şikayetimiz yoktur, tüm üyelerimizin bana katılacağına inanıyorum.

Kaynak

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 7345 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe