Oynadığınız oyunların müziklerini dinleyip, paylaşmak artık zor değil. Spotify ve Discord, milyonlarca oyunsevere yepyeni bir müzik deneyimi sunuyor. Bu işbirliği ile oyun heyecanı içerisinde grup olarak müzik keyfi yaşamak ve oyun müziklerini paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay.

Üst düzey bir oyun deneyimi için oyun içi chat özelliğini ve müziği bir araya getiren bu yepyeni entegrasyonun keyfine varmak için Discordiçerisinde yer alan“Ayarlar” sekmesini açmanız ve “Bağlantılar” bölümüne girip Spotify’a bağlanmanız yeterli.

Tüm bu kurulum süreci tamamlandıktan sonra müzik ve oyun heyecanını bir arada yaşamaya hazırsınız: Grup olarak müzik dinleyin

Spotify Premium kullanıcısı olarak, arkadaşlarınızla bir yandan eşzamanlı olarak oyun müziklerini dinlerken diğer yandan oyun için gelecek hamleleriniz hakkında sohbet edebilirsiniz.

Yeni oyun müziklerinizi bulun

Bu yeni entegrasyon ile tüm kullanıcılar,Discord üzerinden kendi favori müziklerini anlık olarak seçip, arkadaşları ile paylaşabiliyor. Platforma bağlı kullanıcılar, o anda dinledikleri müziği gösteren bir etiket alıyor.

“Oyun deneyiminin tamamlayıcı bir parçası olarak müziğin önemini vurgulamak üzere önemli bir adım attık” diyen Spotify Platform & Partner Deneyimi Ürün Direktörü Mikael Ericsson şöyle devam ediyor: “Spotify Premium ve Discord kullanıcılarına grup olarak müzik dinleme olanağı ve en sevdikleri oyunların tadını çıkarırlarken dinledikleri müzikleri paylaşma fırsatı sunduğumuz için oldukça heyecanlıyız.”

Orijinal oyun müzikleri ve özel olarak hazırlanmış çalma listelerini kapsayan Gaming Hub’agöz atmayı unutmayın. Spotify ve Discordişbirliği ile hayata geçen bu yepyeni entegrasyon bugünden itibaren, Spotify ve Discord’un faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda kullanılabiliyor.
Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”22042″ name=”IBM Güvenlik Kimliğin Geleceği”ni araştırdı!”]

[irp posts=”22048″ name=”IMDb Sıralamasındaki 5 Film #5″]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe